Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Náměty a trendy v novém bydlení

7. únor 2011

Náměty a trendy v novém bydlení

Pokud vám záleží na tom, v jakém prostředí žijete, určitě přemýšlíte na designem domácnosti, protože je to místo, kde trávíte většinu dne, ať už se věnujete domácím pracem, rodině nebo odpočinku. Trendem moderního bydlení je nejen žít v pohledném prostředí, důležitá je i jednoduchost udržení pořádku a ergonomie.

Reklama

Informace před rekonstrukcí

Jsou situace, například u bytových jader v panelových domech, kdy nezbytně potřeba provést rekonstrukci. Před ní je vhodné vědět, do čeho přesně jdeme, na co si dát pozor, podle čeho vybírat návrh nebo firmu, která přestavbu provede. Na internetových stránkách nm-bydleni.cz najdete nejenom spoustu článků na téma bydlení. stavba nebo dekorace, budete vědět, o co jde. Dále nabídne i databázi firem seřazených podle jejich oboru.

Nejnovější trendy

V různých článcích si můžeme prohlédnout nejnovější trendy, inspirovat se a zařídit si byt podle svých představ. Seznámí vás s vychytávkami moderní stavby a bydlení, jakými jsou chemické kotvy místo hmoždinek, úsporné žárovky, bezdotykové baterie do kuchyně nebo horkovzdušné fritézy. Kromě toho uvádí i články s tématem údržby – kdy, jak a proč uklízet terasu od ledu, proč si dát pozor na jedovaté pokojové rostliny nebo jak často si musíte nechat vymést komín. Budete schopni se orientovat v moderním designu a možnostech nákupu, od hodin přes zrcadla až po madla kuchyňských skříněk.

Sezónní témata

V průběhu roku se objevují i sezónní témata, v zimě vám server nabídne rady ohledně topení nebo dekorace adventních věnců, v létě se dozvíte jak opravit kůlnu nebo jak vyměnit garážová vrata. Mnoho článků se věnuje tématu zahrada.

Čtení článků na nm-bydleni.cz vás seznámí se vším, co potřebujete k zařízení a udržování moderního domova, ať v domku za vesnicí, nebo v bytě v centru města. Návody jsou skoro stejně důležité, jako zkušenosti, a určitě vám mnohokrát pomohou ušetřit čas a práci.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2360x] [7. únor 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie