Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nástěnné dekorace do bytu

3. únor 2013

Nástěnné dekorace do bytu

Zdají se vám stěny ve vašem bytě příliš holé a prázdné? Pak vězte, že existuje celá škála nástěnných dekorací, které mohou vaši domácnost zútulnit. Není přitom zapotřebí do nich investovat žádné výrazné finanční prostředky. Kdo má dostatek peněz, ten si samozřejmě může dovolit pořídit si drahé originální obrazy, které zakoupí v galeriích či různých specializovaných obchodech. Ani v momentě, kdy nejste zrovna movití, můžete si byt zařídit pěknými nástěnnými dekoracemi, které si sami vyrobíte, nebo si je zakoupíte.

Reklama

Samolepky na zeď- originální nástěnné dekorace

Mezi velmi elegantní a moderní nástěnné dekorace, které dokáží zpříjemnit vzhled vašeho bydlení , patří kupříkladu samolepky na zeď. Ty se vyrábějí v takřka nekonečném množství barevných kombinací, s různými tématy. Výhodou samolepek na zeď je krom jiného právě cena, neboť se dají pořídit již za pár stovek korun. Přitom mohou velmi výrazně ovlivnit vzhled jednotlivých místností. Jejich předností je také fakt, že je můžete kdykoliv v případě potřeby strhnout a nahradit novými motivy. Tyto nástěnné dekorace navíc zvládne nainstalovat opravdu každý.

Obrazy na zeď a další doplňky

K trendy bydlení jistě patří také klasické obrazy. Nemusí se jednat o originální kousky od významných malířů či fotografů. Jestliže se na to cítíte, zkuste si nějaký obraz namalovat sami, poté jej stačí jen zarámovat a máte skvělou a originální nástěnnou dekoraci, kterou nebude mít nikdo jiný. V mnoha obchodech se pak dají pořídit i různé kopie slavných děl, případně díla méně známých autorů, která nejsou tak drahá. Stěny bytu lze obohatit také o mnoho dalších prvků - poličky, lampy, květiny apod. Záleží jen na vás, jak si představujete moderní bydlení. Zapojte fantazii a stěny vašeho bytu už napříště nebudou holé.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1579x] [3. únor 2013]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie