Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nejen litinová krbová kamna

6. červen 2012

Nejen litinová krbová kamna

Líbí se vám zvuk praskajícího ohně, rádi se zahledíte do plamenů a jen tak nerušeně přemýšlíte? Příjemnou, klidně i romantickou atmosféru může ve vašem domově vytvořit vhodně zvolený krb. Přitom můžete nakupovat v zahradních řetězcích levné výrobky. Tyto krby ale bývají vyrobeny z méně kvalitních materiálů a mají tak životnost jen několika let. Chcete – li ale, aby váš krb vydržel skutečně dlouhodobě, stojí za to poohlédnout se po distributorovi kvalitních krbů s dlouholetou životností.

Reklama

Takovou společností je i Ardo Keramika s.r.o, jež se výrobou krbů, kamen, topných systémů zabývá od roku 1994, stejně tak společnost vytváří návrhy a studie interiérů, vedle toho obstarávají také dovoz krbových a kamnových vložek od předních evropských výrobců. Mimo jiné dodává společnost Ardo Keramika krby švýcarské značky Rüegg, jež patří ke světové špičce v oboru. Je to dáno mimo jiné i tím, že má značka Rüegg na své krby několik certifikátů, svou pověst si hlídají i tím, že krby dodává pouze ověřeným odběratelům na území celé Evropy. Tato značka působí na trhu již padesát let.

Společnost Ardo otevřela v roce 2008 studio, jež je jedno z nejlíp vybavených studií v Evropě a v roce 2010 se stalo součástí projektu Studio Krby Rüegg Switzeland – Praha. Společnost Ardo nabízí v rámci projetu Studio Rüegg Switzerland Praha také poradenské služby interiérového architekta, jež vám pomůže vybrat krb, jež bude vyhovovat nejen technicky, ale i vzhledem. Ve studiu si stejně tak budete moci vyzkoušet jednotlivé typy krbů a kamen. V showroomu si pak můžete prohlédnout krbová kamna na dřevo, systémy na ohřívání vody a třeba i sálové krby . Neposlední výhodou Ardo Keramiky je i nepřeberné množství nabízených povrchových úprav – od omítky, přes keramické kachle, až třeba po kámen.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1691x] [6. červen 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!