Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nejlepší prodejce bazénů, saun a vířivek

27. prosinec 2012

Nejlepší prodejce bazénů, saun a vířivek

Mít doma své místečko klidu a odpočinku či i příjemného sportovního vyžití či vodního blbnutí rozhodně není nesplnitelným snem. Naopak, něčeho takového můžete dosáhnout tím, že na své zahradě či přímo u sebe doma vybudujete saunu, bazén či vířivou vanu.

Reklama

Přitom žijeme ve světě, kdy si můžete vybrat, existuje totiž hned několik různých druhů bazénů, saun i vířivek a tak je můžete mít přesně dle svých představ, zkrátka na míru.

V nabídce jsou bazény venkovní i vnitřní, s možností tvarů zcela klasických i atypických. Těšit se můžete na plný servis, tedy dodání technologie, montáž i třeba možnost rekonstrukce bazénů . Z jiného pohledu jsou zajímavé foliové bazény, které jsou pro mnohé atraktivní jak svou cenovou dostupností, tak i vysokou životností použitého materiálu. Pro dlouhodobou životnost ale bývají voleny i nerezové bazény, které navíc oplývají čistotou designu. Z tvrzeného polystyrenu pak bývají budovány tzv. thermo bazény, se kterými ušetříte za vytápění. Povrch přitom může tvořit fólie, skleněná mozaika i keramický obklad. A přitom je možné mít u bazénu i zajímavé doplňky – chrliče, přepady, skokánky či třeba skluzavky.

Stavba bazénů je tak opravdu velice variabilní, tato variabilita ale souvisí i třeba s budováním domácí sauny. Finská sauna, tedy místnost, kde teplota dosahuje až ke sto stupňům Celsia, je skvělý pomocníkem pro zvyšování fyzické odolnosti. Klasická saunová kamna mohou být navíc doplněna o solné kameny, se kterými tak vytvoříte solnou saunu, generující solný aerosol, který má pozitivní vliv na celý organismus. Obdobně má pozitivní vliv i chromoterapie, čili léčba barevným světlem. Je možné ji instalovat do sauny privátní, veřejné i zahradní, stejně tak ale může být součástí i vířivky. Přitom může být vaše sauna jak součástí interiéru, tak může jít o srubovou saunu.

Jako součást bazénu či i samostatně stojící může patřit k vašemu domovu i vířivka – speciální vana, která ovšem svými tryskami dopřává organismu příjemnou, odpočinkovou hydromasáž, díky níž snížíte svalové napětí a zbavíte se bolestí zad či krční páteře. I vířivky jsou velice variabilní – nabízeny v různých rozměrech, s obložením keramickým či akrylátovým – přesně dle představ klienta.

Takovýto rozmanitý výběr, zahrnující kompletní služby, včetně profesionální montáže a servisu či dalších produktů, jako jsou bazénová zastřešení či infrasauny, nabízí společnost Delta Plecháč na svých webových stránkách BazenyaSauny.cz.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1297x] [27. prosinec 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!