Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nejlepší robotické vysavače

5. prosinec 2012

Nejlepší robotické vysavače

Domácích pomocníků, kteří šetří čas i nervy, není nikdy dost- takových, kteří bez reptání a zbytečných otázek odvedou veškerou nutnou práci a na oplátku chtějí jen zapojit do zásuvky či dobít baterie. Jedním takovým elektronickým domácím mazlíčkem je i robotický vysavač iROBOT ROOMBA, který byl navržen a konstruován tak, aby perfektně zastal práci vaši a klasických vysavačů.

Reklama

Je to snadné. Jednoduše svůj robotický vysavač zapnete a necháte ho pracovat, zatímco se věnujete něčemu jinému – návštěvě samoobsluhy, přípravě jídla nebo odpočinku třeba u hrnku kávy. Výhodou takového robotického vysavače je i to, že není hlučný tolik, co klasický vysavač, takže vás nebude rušit.

Vysoce kvalitní vysavače i-ROBOT navíc často oplývají zajímavými a užitečnými funkcemi. Určitě oceníte přítomnost dálkového ovládání, takže pro jeho zapnutí, vypnutí či korekci chování nebudete muset přejít celou místnost. Funkce časovače Zařídí, aby vysavač začal uklízet přesně v dobu, kdy potřebujete a to i opakovaně. A třeba program virtuální zdi pomůže vysavači zmapovat místa, kde už byl, čímž jeho práce získá na systematičnosti.

Tyto robotické vysavače i ROBOT ROOMBA jsou samozřejmě vyráběny ve vícero modelech a je jen na vás, kterému dáte přednost – některé mají zkrátka více funkcí a jiné méně. Všechny se ale vyznačují velkou kvalitou úklidu, během kterého nezapomenou ani na to nejmenší smítečko.

Kvalitním prodejcem robotických vysavačů je levneELEKTRO.cz . Nabízí pestrou nabídku hned několika modelů těchto vysavačů, z nichž si můžete vybrat ten svůj. LevneELEKTRO.cz je navíc spolehlivým, profesionálním dodavatelem ozkoušeným dlouhou řadou spokojených zákazníků, mezi kterými můžete být i vy.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1281x] [5. prosinec 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!