Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nejlevnější garážová vrata a jejich ceník

28. březen 2012

Nejlevnější garážová vrata a jejich ceník

Když se řekne nový nebo renovovaný dům, je jasné, že se k tomuto tématu vztahuje i taková věc, jako jsou garážová vrata. Vyrábí se v několika druzích, velikostech a designech. Například společnost Univers je známá svými jedinečnými sekčními vraty, jež jsou určena hlavně pro rodinné domy a průmyslové objekty, jako jsou například haly a další jiné velké budovy. V jejich nabídce se toho dá najít ještě mnohem víc, ale garážová vrata doslova dominují veškerým nabídkám.

Reklama

V dřívější době se používala vrata pouze klasická, dvoukřídlá, ke kterým musel každý vylézt ze svého auta a otevřít. Zná to asi každý, jak to fungovalo. Dojet s vozem, vylézt, otevřít, zajet s autem do garáže, zase vylézt a všechno za sebou pozavírat. Složité, ale jiné možnosti bohužel nebyly. Proto přišlo několik společností s důmyslnějším řešením tohoto složitého procesu, jako je zajetí s vozem do garáže. Garážová vrata se totiž začala vyrábět například vyklápěcí a to klidně i na motorový pohon.

Tím vlastně odpadá kolikrát složité cloumání s vraty, kdy ne a ne povolit, protože se už zase někde zkřížily. U vyklápěcích je výhodou jednoduchého ovládání, kdy stačí minimum síly pro jejich otevření. Pokud máte rádi pohodlí a nechce se vám v jednom kuse vylízat z auta a otevírat mechanicky, potom je velmi jednoduché si pořídit elektronický pohon, kdy je obsluha nejenom jednoduchá, ale i velmi pohodlná. Už nikdy více žádné vylézání z auta a ruční otevírání vrat. Garážová vrata se tak budou sama otevírat a zavírat.

Společnost Univers má na svých stránkách k dispozici nejenom úžasnou nabídku tohoto sortimentu, ale i velmi podrobné informace pro ty, jež mají zájem vlastnit vysoce kvalitní garážová vrata. V jejich nabídce najdete například dvoukřídlí, výklopná anebo rolovací. Všechna vrata jsou vyrobena jak již bylo zmíněno ve vysoké kvalitě a to za velmi přijatelné ceny. Jedná se o český produkt, kdy jsou pásově vyráběny jakési sendvičové panely, jež jsou určeny pro takzvaná sekční vrata. Garážová vrata jsou tak vyráběná vždy na míru podle přání zákazníků.

Získat nová garážová vrata je tedy velmi jednoduché. Stačí pouze pár základních kroků a vaše garáž se tak může pyšnit novými vraty. Jako první krok je to tedy oslovení odborníků, jež se zabývají jejich výrobou a následnou instalací. Po té, co jste si takto objednali svá nová garážová vrata, již stačí vyčkat příjezdu profesionálů, kteří si změří a propočítají veškeré potřebné údaje. Potom už jenom vyčkáte nainstalování vašich nových vrat, která budou dodána přesně podle vašich požadavků a to jak na jejich tvar, tak i design.

Vždy byste ale měli mít na paměti, že ze všeho nejlepší je nechat si profesionálně poradit od těch, jež mají s tímto zkušenosti. Nikdo přece netouží po tom, mít doma špatně fungující garážová vrata, která jsou ještě navíc designově úplně jinde, než jsme chtěli mít. Taková nová vrata jsou opravdovou chloubou každého domu. A když jsou navíc plně funkční, má každý nový majitel na několik dalších roku opravdu vystaráno.

Dosluhují i vám vaše garážová vrata a uvažujete o jejich výměně, jen nevíte, pro kterou značku se rozhodnout? Potom to zkuste s touto bezva společností, která vám má opravdu co nabídnout.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3782x] [28. březen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie