Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Netradiční dekorativní osvětlení

24. září 2012

Netradiční dekorativní osvětlení

Veselé, bavené a kreativní – to jsou svítící klubíčka BALL-DE-SIGN. Tyto bavlněné balonky je možno nasadit na světelné diody a vytvořit tak pěkné, dekorativní osvětlení, které navíc nabízí mnoho a mnoho zajímavých barevných variací pro nejrůznější příležitosti.

Reklama

Aktuální trend již dorazil ze Západní Evropy i k nám. Jedná se o luxusní a hlavně velice kreativní způsob, jak vyzdobit a zútulnit svůj domov – ať už si svou světelnou sadu nainstalujete trvale nebo svá světýlka vytáhnete pouze příležitostně, vždy vám bavlněné balonky pomohou dotvořit celkový vzhled místnosti. Použít je tak můžete i jako ozdobu na vánoční stromek, během rodinné oslavy či posezení s přáteli či v mnoha dalších situacích, kdy budete chtít něčím dotvořit atmosféru.

Na webových stránkách www.balldesign.cz najdete hned několik možností – samozřejmě můžete chtít jednotlivé díly, v nabídce naleznete ale také světelné řetězy a samotná barevná klubíčka. Zaujmout vás přitom mohou i velice inspirativní hotové sady, či možnost interaktivního nástroje, který se na těchto webových stránkách nachází. Díky němu si můžete navěsit na řetěz několik klubíček, čímž namícháte vlastní světelnou sadu dle vlastního vkusu a zároveň zjistíte, jak k sobě taková klubíčka ladí. Můžete míchat tak dlouho, dokud nebudete spokojeni. Následně už nebude nic snazšího, než si navolenou sadu klubíček objednat.

Pokud byste pak měli cestu do Znojma, naleznete zde kamennou prodejnu tohoto e-shopu. Útulný obchůdek, který nabízí jak mnoho barevných klubíček, tak potřebné elektrické řetězy pro toto dekorativní osvětlení . BALL-DE-SIGN nabízí velkou spoustu barevných kombinací, z nichž si ani nebudete moci vybrat. Naštěstí ale nemusíte mít pouze jednu, ale můžete si pro každou příležitost zvolit jinou barevnou a vždy hravou alternativu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1936x] [24. září 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!