Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nezbytné vybavení do domácnosti

6. duben 2012

Nezbytné vybavení do domácnosti

Při stěhování do nového bytu se zejména mladí lidé, v jejichž případě jde o první vlastní bydlení, snaží o to, aby jejich byt vypadal moderně a stylově. Pakliže se tedy rozhodují, jaký nábytek si domů pořídí, sledují moderní trendy v oblasti bydlení a vybavení do domácností.

Reklama

Zařizování kuchyně

Pokud se budeme bavit o nábytku, který je praktický a zároveň i moderní, pak se nám určitě jako velmi dobré řešení budou zdát například kuchyně na míru. V některých obchodech se dnes dá pořídit kompletní vybavení do kuchyně, kdy jdou brány v potaz individuální požadavky zákazníka a také rozměry kuchyně, která má být novým nábytkem vybavena. Díky tomu pak kuchyně působí celistvým dojmem, kde má každý kus nábytku a zařízení svoje přesné místo a kuchyně tak vypadá také moderně. Pořídit se dají i různé designové prvky a stylové vybavení, které využívá nových technologií a poznatků. I kuchyně totiž podléhá různým trendům.

Obývací stěny do pokojů a předsíňové stěny

Kromě kuchyně je určitě důležité si řádně vybavit i zbytek domácnosti. Zapomenout přitom nesmíme ani na odkládací prostory, tedy skříně, poličky a další. Hodit se nám mohou například obývací stěny. U nich je důležité, aby byly dostatečně kompaktní, nabízely dostatek prostoru pro naše věci a zároveň nezabíraly příliš mnoho prostoru. Rozhodně není vhodné, když si do malého pokoje v panelovém bytě umístíme robustní obývací stěnu, která zabere třeba až půlku volného prostoru. Dochází pak totiž k tomu, že se opticky výrazně celá místnost zmenší, což může být velmi nevyhovujícím jevem. Totéž platí například i pro předsíňové stěny. Na chodbách a v předsíních totiž obvykle není zrovna moc místě, stěny do předsíně bychom tak měli volit se zvlášť velkým důrazem na prostor.

Vybavení domácí pracovny

Hodně majitelů bytů a rodinných domů si přináší práci domů. Proto si zařizují jakousi vlastní pracovnu či kancelář v jednom z pokojů domácnosti. Pak je potřeba myslet i na to, že práce bude lépe a rychleji vykonána, pakliže si pořídíme odpovídající nábytek do kanceláře. Nesmí chybět pohodlné kancelářské židle, prostorný pracovní stůl, kvalitní osvětlení a různé poličky a odkládací stolky. Kancelářská křesla jsou však naprostým základem pracovny, člověk se při práci musí cítit maximálně pohodlně, na obyčejné židli by se mu nepracovalo moc dobře.

Foto: zadaranabytek.cz


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 1457x] [6. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie