Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nové byty na Praze 5

29. srpen 2011

Nové byty na Praze 5

Toužíte po vlastním bydlení v nějaké lukrativní čtvrti v Praze? V tom případě se obraťte na společnost Crestyl, která má v nabídce byty, jež jsou zařazeny do projektu Barrandov Hills. Tyto jsou správnou volbou naprosto pro každého, kdo by rád opravdu kvalitně bydlel. Výstavba veškerých těchto rezidenčních bytů odpovídá moderním požadavkům, navíc s vynikající polohou, kde se nabízí jedinečný výhled na pražské panorama, Prokopské údolí a svahy Kavčích hor.

Reklama

Byty Praha 5 nabízí vynikající možnosti sportovního vyžití a to ve skutečné přírodě v nedalekém Chuchelském háji vedle Prokopského údolí. Celá rezidenční oblast Barrandov Hills spadá do projektu, vyhovujícímu veškerým požadavkům. Všechny byty jsou úžasně prosvětlené a fantasticky prostorné. Přízemní byty jsou řešeny s předzahrádkou, u horních bytů bylo pamatováno na různé terasy a balkony.

Oblast Barrandov Hills je velmi dobře dostupná nejenom automobilovou dopravou, ale i městskou hromadnou dopravou. V těsné blízkosti celého komplexu se nachází autobusová a tramvajová zastávka, která zaveze obyvatele bydlící v tomto areálu Praha 5 do centra během dvacíti minut.

Již zmiňované vynikající prosvětlení bytů je dáno prosklením větší části stěny obývacího pokoje. Takto upravené byty díky nejenom prosvětlení, ale i zvýšeným stropům, působí úžasně prostorným dojmem. Navíc v sobě ukrývají i nadstandartní prvky, jako je pracovna, šatna a hlavní ložnice, která má svoji koupelnu. Podzemní parkování je zde naprostou samozřejmostí.

Vybírat byty v tomto komplexu mohou zájemci z několika druhů. Jsou zde k dispozici nejenom větší byty, ale klidně i malé, které se honosí velikostí 1+kk. Veškeré standarty bytů se sají upravit podle požadavků každého klienta. Další, vynikající služba se nabízí v podobě splátkového kalendáře, který je možné přizpůsobit všem možnostem a potřebám kupujícího.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1713x] [29. srpen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie