Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nové byty: Praha 8

29. srpen 2011

Nové byty: Praha 8

Pro všechny budoucí majitele, kteří mají zájem bydlet ve vlastním bytě v Praze, připravili architekti opravdovou bytovou lahůdku, v podobě luxusních bytů v Praze 8. Tato nově vznikající pražská čtvrť DOCK nabídne svým klientům rezidenční a kancelářské prostory a to s naprosto fantastickým výhledem na Vltavu. Tato velmi atraktivní lokalita, ležící na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic, působí neopakovatelnou atmosférou, spojenou se zdravým životním prostředím.

Reklama

Nové byty Praha 8 budou vystavěny podle nejnovějších designérských trendů a to na břehu Vltavy, kde nabídne skutečně nadstandartní, novotou vonící byty. Na základě tohoto spojení vznikne v Praze 8 velmi romantické a hlavně poklidné bydlení s výhledem na vodní hladinu. Tyto byty se staví poblíž centra Prahy, tím pádem vyhovují všem požadavkům bydleníchtivých nájemníků.

Celkem 120 000 metrů čtverečních komerčních a rezidenčních ploch, nabídne po svém dokončení projekt DOCK, který bude postaven ve čtyřech etapách. Tyto metry se budou dělit do několika bytů Praha 8 a to různých velikostí. Proto si může každý zájemce vybírat od menších 1+kk až po luxusní dvoupodlažní mezonety 4+kk, které jsou doplněné terasou s výhledem na řeku a to po celém obvodu bytu.

V projektu DOCK bylo také pamatováno na možnost parkování. Tento problém byl vyřešen suterénním parkováním u každého domu. Další vynikající předností tohoto bydlení je krátká trasa do centra města. Pěšky se dá tato urazit za necelých pět minut od stanice metra Palmovka.

Jako opravdu luxusní služba je možnost využití prostor moderní mariny a to v bezprostřední blízkosti vlastního bydlení. Velmi dobré přístaviště, jež se bude nalézat právě v těchto prostorách, bude poskytovat plnohodnotný servis. Majitelé lodí tak mohou využít dlouhodobého ukotvení lodí nebo i plně funkční přístaviště s kompletním zázemím. Tak mají neustále své miláčky na očích. Tyto služby jsou naprosto dokonalé.


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 1977x] [29. srpen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie