Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nové vybavení domu

24. duben 2012

Nové vybavení domu

Kupujete nový dům či byt? Rozhlížíte se po novém vybavení? Není lehké najít nábytek na míru vašich představ za rozumnou cenu. Na co postavíte novou televizi? Stolky na televizi nebo chcete-li tv stolíky jsou vyráběny pro naše pohodlí a spokojenost při chvíli pohody a volna, kdy si s partnerem či partnerkou můžeme sednou k příjemnému filmovému zážitku. Skloubit požadavky na cenu, design a velikost není jednoduché. Proto je lepší, dříve než se vypravíme do obchodu na nákupy, prohlédnout internet a ujasnit si, co vlastně potřebujeme. Nábytek by měl být sjednocený, proto s rozmyslem vybírejte. Je ten vhodný pro vás ze skla, z kovu nebo s kovovými prvky, případně máte spíše rádi teplý útulný pocit dřeva? Nikdy nekupujte televizní stolek dříve než televizi!

Reklama

V dnešní době je moderní mít v domě a často i v bytě krbová kamna, slovensky krbové pece . Jedny z nejprodávanějších v Evropě jsou od firmy Invicta France. Tato firma si dává záležet na použití nejmodernějších technologií a snaží se zároveň držet krok v designu. Některé modely mají nainstalované „vychytávky“ jako je oplach skla či možnost přímého napojení čerstvého vzduchu z exteriéru. Krbové pece nenabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do okolních místností, ale komín je právě to, co může zahřát i další místnosti, kterými prochází. Vyberte jeden z ultramoderních či starobyle vyhlížejících designů a zaveďte teplo na těle i na duši do svého domova.

Máme televizní stolky, máme už i domácí krbová kamna, takže pohoda večerních volných dnů je zajištěna. Ještě si na ni posvítíme. Lustry, lampy, lampičky, světlo by mělo naplňovat celé vaše bydlení ať už ve formě slunečního světla přes den či umělého večer. Ať pracujete, večeříte, čtete si nebo hrajete stolní hry, potřebujete dostatek osvětlení pro zdraví svého zraku. Jak by řekli naši sousedé ze Slovenska „lustre “ tedy lustry jsou důležitým vybavením domova. V nabídce profisvietidla.sk si vybere každý náročný uživatel. Myslete na to, že i osvětlení v místnostech by mělo ladit s ostatním vybavením. Pokud jste fanouškem obrovských zámeckých lustrů, promyslete, jak bude vypadat v kombinaci s moderním nábytkem a super moderními krbovými kamny.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 2246x] [24. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie