Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pestré interiéry bytu a domu

7. březen 2012

Pestré interiéry bytu a domu

Možná právě přemýšlíte nad menší rekonstrukcí či zpestřením vašeho interiéru. Možným způsobem, jak toto levně a rychle provést, je využít různých textílií. Textílie přijdou vhod jako potahový materiál pro sedací souravy nebo křesla. Ozvláštnit si však můžete také dekorační polštáře. Také závěsy můžete všelijak kombinovat a vytvářet tak v domácnosti překrásné variace. Jaký ale vybrat vzor? Nesmrtelným dekórem, který snad nikdy nevyjde z módy jsou kostky a káry. Díky velkému množství různých kombinací barev, můžete vytvořit několik alternativ pro váš útulný interiér.

Reklama

Další možností, jak ozvláštit domácnost, je volba správného koberce. Ten musí jednoznačně do celkového výsledku přinést značný efekt. Z tohoto důvodu je jasné, že volba koberců potažmo těch kusových hraje důležitou roli. Zajisté se nesmíte soustředit při výběru pouze na dekór či barvu, ale také na materiál. Jestliže však dáte přednost koberci z přírodního materiálu, počítejte s vyšší cenou. Přesvědčujícími argumenty pro dražší volbu koberce je jeho odolnost a dlouhá životnost. Navíc pokud ho budete správě udržovat, investice se brzy jistě vrátí zpět.


Hodnocení[Autor: bydleni] [Zobrazeno 1599x] [7. březen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie