Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pojištění nemovitostí je velmi důležité

11. listopad 2010

Pojištění nemovitostí je velmi důležité

Každý člověk chce mít určité záruky, že se bude mít dobře. Toto tvrzení velmi úzce souvisí s tím, že se nebudeme muset obávat nějakých nečekaných nepříjemností. V případě, že máme krásné a stabilní bydlení, určitě byste neměli opomenout domek pojistit.

Reklama

Pojištění společně s novým bydlením

V nedávné době jsem se přestěhoval do Prahy a právě pojištění nemovitosti bylo první záležitostí, na kterou jsem myslel. Stěhování do Prahy bylo poměrně komplikovanou záležitostí, jelikož jsem se do našeho hlavního města stěhoval v podstatě za milenkou a vše mělo být do značné míry utajeno. Nejprve jsem si pochopitelně procházel na internetu reality a později zašel i osobně do některých realitních kanceláří.

Bydlení na okraji města

Reality Praha nabízí sice v obrovském množství, nicméně centru Prahy se atraktivní bydlení za rozumnou cenu nenašlo, a tak jsem zvolil periferii hlavního města. Bydlení tady je nadmíru klidné a člověk v určitých momentech dokonce zapomíná, že bydlí na území největšího města v České republice. Problémem se ovšem stala konkrétní poloha domu, v jehož přízemí se můj byt nachází. Dům je přesně u řeky. Obavy z toho, že by se řeka mohla rozvodnit, sice nemám, jelikož se nejedná zrovna o největší tok, ale jak se říká, čert nikdy nespí.

Pojištění majetku pro klidnější bydlení

Při zkušenostech z letošního roku, kdy povodně zasáhly některé částí naší republiky poměrně drtivě, jsem zvolil pojištění majetku, které v sobě zahrnuje hodně různých nepříjemných situací včetně hrozby povodní. Pojištění nabízejí v současnosti mnohé společnosti, nicméně já jsem zvolil Allianz, u níž jsem si pojistil svůj byt ve variantě Exkluziv, která pojímá celou řadu různých nepříjemných situací, které se lidem v životě stávají. V současné době se mi minimálně lépe spí! Člověk prakticky nikdy neví, co se může přihodit. A co vy, už jste si váš byt anebo dům pojistili?


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3020x] [11. listopad 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie