Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pokojíček pro malou slečnu

13. duben 2012

Pokojíček pro malou slečnu

Snem nejedné ženy je počít holčičku, které bylo možné plést copánky, kupovat šatičky a krásně vybavit a zdobit dětský pokojíček. Dětský pokojíček pro holčičku je jejím královstvím či komnatou, kde si může hrát na princeznu.

Reklama

Každá maminka si pak pro svou dceru přeje pokojík, ve kterém se jí bude líbit, bude dostatek místa a dost úložných prostorů pro šatičky, hračky a další dívčí záležitosti. Při plánování výstavby holčičího dětského pokoje je hned několik věcí jasných. Co se týče barev, jistě převládá a vždy převládat bude barva růžová ve všech jejích odstínech. Dnes, kdy je moderní barvy kombinovat, je velice vhodné použít kontrast růžové se zelenou. Tato kombinace vypadá naprosto skvělě, jarně a zářivě. Barvy zdí v pokojíčku rozvíjí dětskou fantazii, bílé zdi jsou naprosto nepřípustné.

Holčičky se rády češou, hrají si na princezny, víly či kouzelnice, proto by v dívčím pokoji neměl chybět kosmetický stolek se zrcadlem a pohodlným křesílkem. Také osvětlení je velice důležité, především vhodně zvolené lampy dodají dětskému pokoji to pravé kouzlo. Jak jste na tom vy? Už také plánujete a přemýšlíte, jakým způsobem své holčičce zařídíte pokoj snů?


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1820x] [13. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie