Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Policové regály do domácností i firem

8. duben 2013

Policové regály do domácností i firem

Sklady a skladovací prostory jsou jedno velké bludiště, které v sobě ovšem skrývá veškerý materiál a zboží a proto je dobré se v něm neztrácet, ale naopak mít vytvořený inteligentní systém, podle kterého rychle najdete, co potřebujete. Zároveň ale třeba, aby vybavení skladu bylo sestaveno tak, že bude využit každý volný centimetr krychlový.

Reklama

K tomu samozřejmě slouží regály – policové systémy, co nejlépe uspořádané v prostoru, naprosto plnící svou funkci. Navrhnout správné rozložení plochy nemusí být vždycky jednoduché, se skladovou technikou RegalSistem je to ale přece jen o něco jednodušší. Na jeho stránkách si můžete v e-shopu vytvořit online návrh regálového systému i s možností navolit parametry jednotlivých regálů – jejich výšky, hloubky polic, počty polic v regálu či třeba nosnost regálů. Zároveň se hned dozvíte cenu takové regálové sestavy , takže ji jednak nemusíte dlouze vypočítávat, jednak ji víte ihned.

Na výběr přitom máte policové regály i regály určené pro palety. Paletové regály jsou vhodné pro sklady , kde se zaměstnanci pohybují s vysokozdvižným vozíkem a na regálech je rozmístěno zboží o vysoké hmotnosti.

Každý regál nabízený na stránkách RegalSistem samozřejmě odpovídá standardům kvality – nejrůznějším technickým normám platným na území České republiky a také jsou povrchově upraveny metodou Sendzimir. I díky kvalitní certifikované oceli jsou tak zárukou kvality, vaší spokojenosti a dlouholeté životnosti skladovacích regálů.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1612x] [8. duben 2013]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!