Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pořádáme domácí oslavu

9. říjen 2012

Pořádáme domácí oslavu

Pořádání domácích party se stává v posledních letech v tuzemsku stále větším fenoménem. Zatímco dříve jsme při různých oslavách pořádali akce v restauračních zařízeních, hospodách a barech, dnes mnoho z nás raději volí konání takovýchto akcí doma. Je to dáno tím, že se lidé snaží šetřit. Domácí oslava vyjde mnohem levněji nežli setkání v hospodě.

Reklama

Na domácí oslavu patří i soudek s pivem

Při zahradních oslavách rozhodně nesmí chybět nějaký ten alkohol. Pokud patříme mezi milovníky piva, pak je ideální koupit si celý soudek, abychom nemuseli konzumovat lahvové pivo, které přeci jen není tak dobré. Abychom však soudek mohli narazit a čepovat z něj lahodný zlatavý mok, je zapotřebí mít k dispozici kvalitní výčepní zařízení. To se dnes dá pořídit celkem levně a rozhodně se vyplatí do něj investovat, určitě jej využijeme více než jedenkrát v roce. Výčepní zařízení se bude hodit nejen při oslavách jmenin či narozenin, ale také například během silvestrovské party.

S domácími oslavami a alkoholem to nepřehánějme

Při domácích party se může zábava rozjet někdy až příliš. Je proto dobré si dát pozor na to, abychom nemuseli volat hasiče k požáru či nějaké havárii. S alkoholem se to nesmí přehánět, je třeba brát ohled také na sousedy a případně i na to, že existuje nějaký noční klid. Pakliže bychom byli nuceni zavolat hasiče, kteří by museli použít své hasičské vybavení a hasičské přilby, mohla by nás celá party vyjít pěkně draze. Zábava musí mít určité meze. Stačí mít trochu rozumu a domácí party bude skvělou zábavou, na kterou budeme rádi a dlouho vzpomínat.

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1532x] [9. říjen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie