Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pořiďte si do ložnice kvalitní a přitom levné matrace a postele

3. prosinec 2012

Pořiďte si do ložnice kvalitní a přitom levné matrace a postele

Není nad to, když se po náročném dni můžeme svalit do postele a řádně si odpočinout. Náš organismus kvalitní spánek nezbytně potřebuje k tomu, aby mohl zregenerovat a nabrat nové síly. Odborníci doporučují spát alespoň pět až osm hodin denně, záleží přitom na kvalitě spánku. Abychom se mohli vyspat v klidu a pohodlí, je zapotřebí mít v ložnici dobrou postel, v níž bude pohodlná matrace, rošt, ale také lůžkoviny.

Reklama

Internetový obchod Prospanek.cz

Špičkové matrace a postele do ložnice či lůžkoviny z kvalitních materiálů máte možnost pořídit v internetovém obchodě Prospanek.cz. Tento eshop nabízí moderní produkty do ložnice, které vám zajistí příjemný a maximálně pohodlný spánek. Díky tomu se každé ráno budete probouzet naprosto čerství a odpočatí, tělo nebude znaveno. Potřeba kvalitní matrace a postele je nezbytná i ze zdravotního hlediska. Tělo, které totiž bude ležet na špatně zvolené posteli či matraci, může být během noci v nepřirozených polohách, což může mít za následek problémy s bolestmi páteře, krku, hlavy či končetin. Proto zmíněný eshop nabízí také kvalitní zdravotní matrace, které jsou vyráběny z moderních materiálů, jako jsou latex či líná pěna, najdete zde však také tradiční taštičkové či pružinové matrace, které jsou vhodné pro každodenní využití i pro spánek na chatě či chalupě.

Výhody nákupu matrace a postele v eshopu Prospanek.cz

Internetový obchod Prospanek.cz nabízí širokou škálu produktů do ložnice. Nákup v tomto eshopu může být velmi výhodný, pakliže využijete některou z nabízených slev a akcí. Matrace a postele jsou dodávány ihned po objednání zboží, neboť většina produktů je skladem. K dispozici jsou akční nabídky typu matrace 1+1 zdarma a další. V případě, že si objednáte zboží nad 3.500 Kč, nemusíte platit za dopravu. Při výběru matrace a postele můžete využít také online poradenství ve formě chatu, kdy vám odborníci poradí, jaký typ postele a matrace by pro vás byl nejvhodnější. Výhodou je i prodlužená 45-denní záruka na vrácení zboží v případě, že s ním nebudete spokojeni ( obvykle bývá záruka jen po dobu 30 dní).

Foto: prospanek.cz


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1719x] [3. prosinec 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie