Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pořiďte si nové byty Letňany: Rezidence Veselská má stále dostatek volných bytů

18. leden 2016

Pořiďte si nové byty Letňany: Rezidence Veselská má stále dostatek volných bytů

Uvažujete o tom, že byste si pořídili nové bydlení v Praze? Pak máte nejvyšší čas. Právě v této době se totiž prodávají byty Letňany v rámci projektu Rezidence Veselská. Je o ně mimořádně velký zájem, proto není radno příliš otálet.

Reklama

V nabídce jsou byty od 1+kk do 4+kk

Nabídka bytů v Rezidenci Veselská je od samého počátku hodně lákavá, a to zejména pro mladé lidi, kteří chtějí bydlet sami, případně plánují založení rodiny. V bytovém domě se nachází celkem 100 bytových jednotek. Velká část z nich už ale prodána či zarezervována. Stále je ale z čeho si vybírat. V nabídce jsou na prodej byty všech velikostí, tj. Od 1+kk do 4+kk.

Využijte možnosti výhodného financování

Projekt bude zcela dokončený v průběhu letošního roku. Už dnes ale máte možnost si pořídit byt, a to za poměrně výhodných podmínek. Dokonce můžete využít zajímavou nabídku na financování pomocí hypotéky.

Developerská společnost, která za projektem Byty Letňany stojí, totiž pro uchazeče domluvila možnost hypotečního úvěru s úrokovou sazbou pod 2%. Nový byt si tak budou moci dopřát i ti z vás, kteří aktuálně nemají dostatečné množství finančních prostředků.

Ideální bydlení pro mladé rodiny s dětmi

Rezidence Veselská, která leží v městské části Praha 18, nabídne ideální podmínky pro rodinný život. Je to odtud kousek do samotného centra Prahy. Nedaleko se nachází školy, úřad městské části, obchody a obchodní centra. Přímo v objektu budovy dokonce vznikne mateřská školka. Je to právě z toho důvodu, že se počítá s velkým množství mladých rodin, které zde najdou nový domov.

K bytům náleží balkony, případně pak lodžie, terásky a předzahrádky. Využít budete moci také krytého parkovacího stání, které vzniká v podzemních patrech budovy.

Už z vizualizace, na kterou se můžete podívat na webu projektu, vyplývá, že se jedná o vysoce atraktivní formu bydlení, ideální na celý život. Díky výhodnému financování můžete byt v Rezidenci Veselská získat i vy. Ale neváhejte, byty jdou rychle na odbyt.

Komerční sdělení

-fil-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1001x] [18. leden 2016]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie