Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Práce na zahradě i v domě

24. duben 2012

Práce na zahradě i v domě

Hledáte vhodnou firmu, která dokáže pečovat o vaši zahradu? Možná je to právě společnost Gardena , která je již dnes součástí skupiny Husqvarna Group. Je to jedna z mála firem, která nabízí komplexní zajištění péče o zahradu. Nemluvíme pouze o sekačkách na trávu, ale také o zavlažovacích systémech a čerpadlech. Toužíte po zahradním jezírku? Pořád stačí obrátit se na tuto značku. Samozřejmě je v nabídce i kompletní zahradní nářadí, vše potřebné k péči o keře či keříky. Společnost byla založena už roku 1961 a dlouho si budovala místo na trhu i důvěru svých příznivců, dnes má již potřebné zkušenosti a je schopna nabídnout kvalitní zahradnické potřeby.

Reklama

O zahradu jsme se postarali a pokračujeme do vašich interiérů. Pořídili jste si krbová kamna pro teplo domova? Jistě jsou skvělým doplňkem obývacího pokoje, ale pravděpodobně je jen otázkou času, kdy je budete chtít také používat. Nestačí tedy jen instalace kamen, ale potřebujete i kvalitní krbové nářadí, které svým vzhledem zapadne do celkového vyladění pokoje. Krbové náradie je přesně kolonka, kterou budete hledat na slovenských stránkách. Naleznete zde decentní krbové nářadí, které zabere minimální prostor a nebude na sebe upozorňovat, ale také těžké kované nářadí například v designu sud, které se bude hodit k masivním krbovým kamnům. I příznivci skla a ostatních materiálů si přijdou na své.

Na práci na zahradě, ke které si jistě pořídíte šikovné nářadí na údržbu trávníků, zahrádky s růžemi i okrasných dřevin, budete potřebovat také pracovní oděv, aby nedošlo ke zničení oblečení určeného zcela k jiným účelům. I pro práci v domě oceníte pracovní oděvy. Když už pomáháme výběru i na Slovensku, můžeme říci pracovné odevy . Pro všechny odvětví a druhy práce najdete vhodné. I do zimních dnů budete vybaveni. V nabídce jsou bundy, kalhoty, vesty, trička s dlouhým i krátkým rukávem. Termoprádlo a ponožky jsou zde právě pro zmíněné chladné počasí. Do deště budete vybaveni pláštěnkou a čepicí. Na vaření vyberete zástěru. Každý najde co potřebuje do všech míst domu, která jsou udržována.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1942x] [24. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie