Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pračka se sušičkou: Praktická záležitost nebo zbytečná investice?

17. únor 2014

Pračka se sušičkou: Praktická záležitost nebo zbytečná investice?

Pro sušení prádla lze zvolit několik způsobů. Kdo z vás má doma dost místa, nejspíše prádlo suší na věšáku, případně třeba na zahradě před domem, když zrovna neprší. Co ale mají dělat ti z vás, kteří žijí v malé domácnosti, kde je sotva místo na nábytek, natož abyste zde měli každý týden rozvěšené prádlo na věšáku?

Reklama

Pomoci může sušička prádla. Jenže i ta zabírá docela dost místa, vždyť je minimálně tak velká jako samotná pračka. Problém se dá vyřešit tím, že si pořídíte pračku se sušícím programem.

Kdy se do pračky se sušičkou vyplatí investovat?

Pračka se sušičkou je inteligentním řešením ve chvíli, kdy žijete v menší domácnosti. Praní i sušení totiž probíhá v témže spotřebiči. Ušetříte tak místo a nemusíte řešit problém, kde prádlo vysušit.

Pračka se sušícím programem se může prodražit

Je ale pravdou, že pračka se sušičkou je celkem drahou záležitostí. Oproti klasickému spotřebiči, který má pouze prací programy, je pračka se sušičkou až o několik tisíc korun dražší. Dalším problémem je fakt, že většina praček se sušícím program spotřebovává velké množství energií, takže se jejich provoz dále prodražuje.

Ceny naštěstí klesají

Investice do pračky se sušičkou přesto není zbytečná. Úspora místa, snadný způsob sušení – to jsou hlavní důvody, proč si takovýto spotřebič pořídit. Některé obchody dnes navíc nabízejí pračky se sušícím programem za dobré ceny, dají se tak zakoupit i pod 10.000 Kč, což ještě před několika lety bylo takřka nemyslitelné.

V tomto směru doporučuji podívat se na odkaz pračky se sušičkou – Datart.cz. Právě v obchodě Datart.cz,který patří k nejvýznamnějším prodejcům domácích spotřebičů a elektroniky, najdete kvalitní a energeticky nenáročné pračky se sušičkou, které vás vyjdou na méně než zmíněných 10.000 Kč.

Foto: datart.cz

Komerční sdělení

-got-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1137x] [17. únor 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie