Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Připravte Váš bazén pomocí bazénové chemie od Albixon na letní sezónu

14. duben 2014

Připravte Váš bazén pomocí bazénové chemie od Albixon na letní sezónu

Pořídili jste si venkovní bazén a rádi byste mu dopřáli kvalitní péči? Díky aktuální nabídce společnosti Albixon se Vám to může podařit. V jejím nabídkovém katalogu naleznete bohatý sortiment bazénové chemie, která Vám pomůže udržet po celou koupací sezónu bazén v čistotě. Cenným pomocníkem je zejména teď na jaře, kdy se řada domácností chystá připravit svůj bazén na letní sezónu plnou vodních radovánek.

Reklama

Chlorové tablety

Osvědčenými a velmi oblíbenými produkty v případě bazénové chemie jsou multifunkční chlorové tablety. Jedná se o pevné tablety, které obsahují více než osmdesát procent aktivního chlóru. Použít je můžete jako prevenci proti řasám i ke stabilizaci proti rychlému uvolňování chlóru při působení slunce a tepla.

Výhodou těchto multifunkčních chlorových tablet je postupné uvolňování. Po použití těchto tablet bude voda ve Vašem bazénu nádherně průzračná a čistá.

Řešení pro ty, kdo nemohou chlor

Pro ty, kteří špatně snáší chlórové přípravky, jsou připraveny kyslíkové tablety Aqua Blanc O2. Tento přípravek je taktéž vhodný pro zničení bakterií ve Vašem bazénu a také jsou jedinečným pomocníkem při zmírnění a likvidaci tvorbě řas.

Kyslíkové tablety Aqua Blanc fungují na stejném způsobu jako chlórové prostředky, ovšem neobsahují nepříjemný zápach a nedráždí sliznici, což je jejich velké plus.

Více informací o daných přípravcích naleznete také na této webové adrese: www.bazeny.cz/bazenova-chemie/. Společnost Albixon nedisponuje však pouze pestrou nabídkou bazénové chemie, ale také bazénového příslušenství. V této sekci si můžete vybrat například některý z bazénových vysavačů, Sommerů a trysek, čerpadel, nebo světel do bazénů.

Foto: bazeny.cz

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1755x] [14. duben 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie