Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Rezidence Trio: Tři moderně zařízené domy, které vyrostly na Praze 5

22. červenec 2014

Rezidence Trio: Tři moderně zařízené domy, které vyrostly na Praze 5

Hledáte zajímavou nabídku na příjemné bydlení v blízkosti centra Prahy? Pak je právě vám určen developerský projekt Rezidence Trio, který vznikl na území městské části Praha 5 – Zličín.

Reklama

Byty v mnoha velikostech

Rezidence Trio je tvořena třemi bytovými domy, v nichž se nacházejí moderně zařízené byty v dispozičních velikostech od 46 do 114 m2. Na své si tak přijdou ti zájemci, kteří hledají spíše bydlení pro jednu až dvě osoby, ale i početnější rodiny, jež naopak zajímá velkoprostorové řešení bytu s dostatečným členěním.

Mimořádně poklidná lokalita

Specifikum Rezidence Trio spočívá v tom, že se nachází ve velmi příjemné lokalitě, která je vhodná pro bydlení s dětmi. Klidné okolní prostředí, kde nechybí zeleň, jako by ani nepatřilo do hlavního města. Do centra Prahy je to odtud přitom jen kousek. Domy naleznete v Hevlínské ulici.

Zařízení bytových jednotek

Jednotlivé byty tohoto projektu již mají v rámci ceny hotovou kompletní elektroinstalaci, kuchyně je připravena k umístění jednotlivých spotřebičů. Vytápění domů probíhá skrz centrálně řízenou plynovou kotelnu. Nechybí ani kvalitní laminátové podlahy či třeba bezpečnostní vstupní dveře.

Další developerské projekty v Praze

Rezidence Trio však zdaleka není jediným projektem v Praze, kde pořídíte vlastní bydlení. Jako příklad dalších projektů lze uvést nové byty Praha 4. Jde především o Rezidenci Letokruhy, jež nabízí celkem 87 bytových jednotek ve čtyřech obytných domech, nebo také o projekt Rezidence Jivenská, která je vhodná spíše pro náročnější klienty.

Nové byty realizuje také ORCO Property Group. V současné době stojí mimo jiné za projektem Rezidence Mostecká 21, který vznikl na Malé Straně.

Jak vidno, máte z čeho vybírat. Nezbývá, než popřát dobrou volbu a také příjemné bydlení na dlouhá desetiletí.

Foto: reby.cz

-fil-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1402x] [22. červenec 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie