Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Robotické vysavače pro lepší uklid

16. leden 2010

Robotické vysavače pro lepší uklid

Úklid není nikdy příliš příjemnou záležitostí, ale na druhou stranu si ho lze vždy tak trochu zpříjemnit. Snad i z toho důvodu vznikl robotický vysavač , který toho zvládne mnohem více, než-li byste od takového robota vůbec očekávali. Není důvod se děsit, vždy si pomaličku uklidí. Vy budete mít čisto a v případě nějakého nepořádku se nakonec na svého malého pomocníka můžete opět s důvěrou obrátit.

Reklama

Robotický vysavač a jeho pohyb po bytě

Robotický vysavač v sobě obsahuje různé algoritmy, které jsou naprogramovány jeho výrobcem. Díky tomu se bude moci pohybovat po vašem bytě a postupně odstraňovat všechny nečistoty. Obrovskou výhodou je, že jeho pohyb je náhodný, což znamená, že klidně přestavte celý svůj byt. Nepamatuje si, kde co máte, takže mu je prakticky všechno kolem jedno.

Součástí výbavy robotnického vysavače (zvláště pak lepších modelů) jsou pohybové senzory, díky kterým není možné, aby kupříkladu spadl ze schodů. Blíží-li se překážka, senzory mu dají povel, aby se otočil a uklízel ve volném prostoru.

Samodobíjecí robotické vysavače

Nejdražší modely pak mají tu úžasnou funkci, že se i samy dobíjí. Vaší jedinou starostí poté tedy bude pouze, abyste vyměnili sáček. Víc není potřeba. Váš tichý pomocník si vystačí sám.

Robotický vysavač iClebo

Patří do vyšší třídy, takže se dokonce i sám nabije. Jeho úžasná elegance vás dostane na první pohled a vy si tak vychutnáte preciznost jeho úklidu. Klidně se dívejte na televizi a sem tam jen okem mrkněte vysavač iClebo . Spatříte jen, jak se snaží a prostor, kterým již projel, je dokonale čistý. Součástí balení je i dlouhý rotační kartáč, díky kterému se dostane i do všech zákoutí.

Robotický vysavač iRobot

Přáli byste si autíčko a dálkové ovládání? Zároveň však nemáte rádi uklízení? V tom případě si pořiďte vysavač iRobot . Najednou se uklízení stane zábavou a váš robotický vysavač bude přijat do rodiny, neboť vám ušetří mnoho práce.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2145x] [16. leden 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie