Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Rolovací a posuvná vrata pro vaši garáž

30. duben 2012

Rolovací a posuvná vrata pro vaši garáž

Garážová vrata vyráběná s pečlivostí firmy s dvacetiletou tradicí. To nabízí firma Lomax. Na českém trhu působí od roku 1992, s rokem 2000 si pořídila vlastní válcovací linku. Díky této lince je firma Lomax jediná v České republice, která všechny panely pro sekční vrata vyrábí sama. Od roku 2010 potom vyrábějí i interiérové a hliníkové dveře, dveřní zárubně a plastová okna.

Reklama

Garážová vrata jsou k dostání ve čtyřech typových úpravách, jde o vrata sekční, posuvná, rolovací a průmyslová. Všechna vrata mají polyuretanovou tepelnou izolaci s přerušovanými tepelnými mosty, vrata mají tloušťku 40 mm. Jednotlivé sekce mohou mít kolem 500 – 600 mm.

Zmíněná sekční garážová vrata jsou stejně jako ostatní k dostání v mnoha barvách, na výběr máte například bílou, stříbrnou, hnědou či nejrůznější barvy dřeva. Na výběr máte z palety 2 500 odstínů. Firma navíc nabízí možnost vybrat si z několika typů prolisů a to s lamelami, kazetami, se středovým prolisem či vrata bez prolisu. Rovněž máte možnost pořídit si vrata s nepravidelnými, kombinovanými kazetami.

Trochu odlišným typem jsou posuvná vrata. Jak název napovídá, jejich kazetami lze posouvat, jsou tedy postaveny svisle, čímž se liší od sekčních vrat, která mají lamely a kazety položeny vodorovně. Platí pro ně totéž co pro každá jiná vrata Lomax, tedy mimo jiné i to, že jde o vrata vyráběná pečlivostí firmy s dvacetiletou tradicí. To jsou koneckonců i jiná, rolovací vrata Lomax. U tohoto typu máte na výběr mezi rolovacími vraty s krytem a bez krytu, při montáži vrat je vždy brán ohled na bezpečnost klienta i jeho rodiny. Výhodou rolovacích vrat je jednoznačně to, že jde o jednoduché, přitom estetické řešení, které v garáži nezabere mnoho místa.

Rolovací typ vrat je vyráběn i jako průmyslová vrata, na výběr jsou navíc vrata s protipožární úpravou ale i bez ní. Rozhodnete – li se pro garážová vrata firmy Lomax, dostane se vám vždy vysoce kvalitního servisu. To díky tomu, že firma má vždy dostatek náhradních dílů ihned po ruce. Všechna vrata jsou vyráběna na míru a s ohledem na prostory vaší garáže. Zdarma pro vás vytvoří návrh i cenovou kalkulaci, proto není důvod váhat.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1465x] [30. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie