Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Různorodé dekorace do vašeho bytu

17. březen 2014

Různorodé dekorace do vašeho bytu

Dekorace, ať už mají jakoukoliv podobu, oživují interiér každé domácnosti. Místnost, v níž jsou naopak holé stěny a pouze základní nábytek, tedy bez jakýchkoliv doplňků, asi nebude tím pravým místem, které bychom nazvali útulnou domácností. Dekorace do bytu mohou mít nespočet podob. Pojďme si představit některé z těch nejoblíbenějších.

Reklama

Květinové dekorace

Prim hrají tradičně květiny, ať už ve vázách, květináčích či sušené jako ozdoby na zdech nebo stolech. Květinové doplňky jsou osvěžujícím prvkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Právě květiny vytvoří skutečný dojem, že je domácnost obydlená a majitel k ní má náležitý vztah.

Obrazy na zeď

Nepříjemně působí obývací místnost nebo ložnice, kde jsou zcela strohé zdi, bez jakýchkoliv doplňků. Přitom na stěnu stačí pověsit malý zarámovaný obraz a hned zeď působí daleko zajímavěji. Nemusíte hned kupovat drahé obrazy z galerií, postačí klidně i levné obrázky. Kdo je nadaný, ten si je dokonce může vytvořit sám.

Samolepky na zeď

Kromě obrazů a obrázků je skvělým doplňkem na holé stěny také samolepka na zeď. Její velkou předností je především snadná instalace. Samolepky jsou také poměrně levné. Koupit je lze v nepřeberném množství variant. A které samolepky letos obchody nejvíce prodávají? Populární jsou motivy koček, ale i květin, v dětských pokojích pak samolepky s oblíbenými filmovými a pohádkovými postavami.

Dekorace do bytu by určitě měly být co nejrůznorodější. Ideální je, pokud každou místnost obohatíte o jiný dekorativní prvek, domácnost pak bude působit bohatě, moderně a dynamicky. Ať už zvolíte samolepky na zeď, květinové dekorace, obrazy, případně nějaké jiné umělecké předměty, místnosti v bytě pak nebudou působit tak fádně a nudně. Koneckonců i lehce kýčovité předměty dokážou v tomto případě splnit svůj účel.

Foto: abeceda-bydleni.cz

-par-


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1281x] [17. březen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie