Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Sehnat byt po rozvodu nemusí být složité

13. říjen 2010

Sehnat byt po rozvodu nemusí být složité

Rozvod je poměrně hodně nepříjemnou záležitostí, ale když se podíváme do statistik, tak zjistíme, že v současné době jednotlivá manželství zrovna dlouhou dobu nevydrží. Rozvodovost je poměrně značná. Na otázku, kdo anebo co, za to může, je velmi složitá odpověď.

Reklama

Hledání bytu po rozvodu

Hodně nepříjemná je při řešení rozvodových papírů ta skutečnost, že je nutné řešit závazky. Právě pro děti rozváděných rodičů je situace nejnepříjemnější. I proto je nutné, aby měli oba dva dospělí, kteří se rozvádějí, kde bydlet. Otázka bydlení je většinou řešena díky bytům anebo domům rodičů jednotlivých rozvádějících se párů, nicméně vše nemusí jít úplně tak, jak si tito lidé představují. V případě, že si chce člověk po rozvodu sehnat byt, určitě nemá nejjednodušší výchozí pozici.

Kvalitní realitní kancelář vám pomůže

Jak tedy postupovat? Ideální je obrátit se na kvalitní realitní kancelář, která je schopna nabídnout opravdu kvalitní, trvalé a hlavně ne příliš drahé bydlení. Spousta lidí se po rozvodu setkává s tím, že jim dělá druhá strana naschvály. To je bezesporu velmi nepříjemné, jelikož k rozvodu je třeba souhlas obou dvou stran. Pokud se vše vyjasní, tak situace zpravidla funguje tak, že jedna osobu tu druhou vyplatí anebo jí alespoň poskytne určitou finanční hotovost, díky které tento člověk je schopen dále zajišťovat své osobní záležitosti. Mezi ty patří právě shánění bytu. Ten sice nabízí kdejaká realitní kancelář Praha anebo Brno či další, nicméně vybrat opravdovou kvalitu je těžké.

Neházejte hned flintu do žita

V případě, že si člověk již zarezervuje byt a druhá strana mu nepošle do daného data peníze, je tento člověk, jak se říká, namydlený. Pokud ovšem nezvolí kvalitní realitní kancelář, která je schopna mu tento byt podržet po určitou nutnou dobu. Mezi takovéto realitní kanceláře patří například lexxus.cz. Pro tu rozhodně není problémem vyjít klientovi vstříc i tímto způsobem. Peníze pak tento člověk dodá, až v momentu, kdy je od své bývalé drahé polovičky vyinkasuje.


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2600x] [13. říjen 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie