Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Smaltované cedule jako součást moderního bydlení

9. květen 2010

Smaltované cedule jako součást moderního bydlení

Smalt je materiálem, který má před sebou skvělou budoucnost a již dnes se jeho služeb využívá v mnoha různých odvětvích. Jako příklad lze třeba uvést kuchyňské nádobí a pomůcky, které ocení zejména hospodyňky a také příležitostní kuchaři.

Reklama

Využití smaltu v reklamě

Jedno ze základních použití má smalt v reklamě. Možná se to bude zdát nepravděpodobné, nicméně, smaltované tabule jsou jedny z nejlepších, které lze na plošnou reklamu použít. Smaltované cedule jsou skvělé hned z několika různých hledisek. V první řadě je nutno jmenovat tradici.

Smaltované cedule mají svou tradici

Smaltované cedule se používají již desítky let a zkušenosti s nimi jsou ty nejlepší. Smaltované cedule jsou předně poměrně lehké, co se hmotnosti týče. Manipulace s nimi je pohodlná a člověk se nemusí tahat s těžkými předměty. Další velkou výhodou smaltových tabulí je jejich vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, které panují ve venkovním prostředí. Jsou schopny bez problémů vydržet i desítky let, bez toho aniž by byla narušena jejich struktura. S tímto tvrzením souvisí také barvy, které se na smaltované tabule nanášejí. Jsou schopny bez problémů vydržet bez jakéhokoli většího vyblednutí!

Přehledné smaltové cedule

Reklama na takovýchto tabulích je pak čitelná a lidé si jí všimnou i na větší vzdálenost. To už ovšem poté záleží na dobré kombinaci samotných barev, což už je ale záležitost designéra. Využít takových prvků není nikdy od věci, jelikož si jich všimne každý, kdo projde kolem vašeho domova. Dnešní výrobky již přílišnou trvanlivostí neoplývají, což však u smaltu nehrozí. Vydrží vám dlouhé roky.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 3009x] [9. květen 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie