Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Současný stav na trhu s bydlením

6. květen 2011

Současný stav na  trhu s bydlením

Současný stav na trhu s bydlením je z velké části v kompetenci realitních kanceláří. Snad v každém větším městě operuje nějaká realitní kancelář, zabývající se vyhledáváním, prodejem, koupí, zprostředkováním pronájmů. Profesionálové v tomto oboru uzavírají kupní smlouvu prostřednictvím advokátních kanceláří, včetně ověření podpisů všech účastníků transakce. Uzavírají i nájemní smlouvy a nabízí mnoho dalších služeb dle žádostí zákazníků.

Reklama

Pronájem či prodej bytů

Jedním z nejvíce žádaných služeb dnešní doby, je dozajista pronájem bytů. Mladí lidé chtějí bydlet sami, vyzkoušet si na živo, jaké to je, hospodařit na svém. Peníze na koupi většinou nemají a tak to řeší pronájmem. Realitní kanceláře mají v nabídce těchto bytů doslova přehršel. Vybrat si můžete mezi menšími, většími nebo jen jednopokojovými byty. Záleží na přání a v neposlední řadě také na finanční situaci.

Je pochopitelné, že ceny bytů určených k prodeji nebo pouze k pronájmu, jsou odvislé od jejich velikosti, ale hlavně lokalitě, kde se nacházejí. Určitě je obrovský rozdíl mezi stejně velkým bytem ležícím uprostřed centra a úplně stejným bytem ležícím někde na periférii.

Pokud už máte dost pronájmů a chcete se uchýlit do svého, určitě si vyberete z nabídky v kolonce – prodej bytů . I tady je potřeba dívat se po nabídkách v rámci vašich finančních možností. Pokud vám chybí nějaká ta korunka a máte dostatečné příjmy, nic není ztraceno. Realitní kanceláře vám jsou schopné vyřídit nebo přímo samy poskytnout hypotéku. Jestli je toto pro vás výhodné, už záleží jen čistě na vás a na vašem rozhodnutí.

RE/MAX jako spolehlivý partner v realitách

Spousta lidí si ale uvědomí, že když už si vzít hypotéku na bydlení, proč teda rovnou nekoupit dům. I v tomto vám vyjde realitní kancelář vstříc. Vždyť rodinné domy jsou její prioritou. Po prohlídce a řádném prozkoumání nabízené reality, si dejte čas na rozmyšlenou. Vždyť rozhodujete o tom, kde strávíte zbytek svého života. A tady určitě není na místě ukvapené rozhodnutí. Je potřeba zjistit, zda-li nabízená nemovitost neskrývá nějakou třeba skrytou závadu. A i v téhle věci, je vám každá realitní kancelář nápomocná.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1760x] [6. květen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie