Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Stavba střechy? Svépomocí se to už dnes ani nevyplatí

5. únor 2014

Stavba střechy? Svépomocí se to už dnes ani nevyplatí

Dříve si lidé zejména na vesnicích dělali vše sami, bez cizí pomoci. Platilo to také o výstavbě rodinných domů, chat a chalup. V dnešní době je už ale situace jiná, a to i vzhledem k tomu, že lidé obecně nemají tolik volného času, jsou línější a mají jiné možnosti využití volných chvilek. Maximálně si tak opraví nějaké drobné vady na střeše či fasádě domu.

Reklama

Proč ztrácet čas a energii, kvalitní firma udělá vše za vás

Právě střechy se dnes svépomocí dělají jen výjimečně. Stojí to totiž mnoho úsilí a času. Už jen sehnat všechny materiály, zvládnout pracovní postupy, to a další záležitosti mnohé z vás zcela jistě odradí od toho, abyste se do stavby střechy pustili sami. Daleko efektivnější je výstavba střechy na klíč.

Minimum starostí, lepší výsledek

Stavba střechy není jednoduchou záležitostí. I proto je lepší se raději obrátit na firmu, která sama zajistí realizaci střechy, a to až do posledního detailu. Vy tak jen odsouhlasíte návrh, podepíšete smlouvu o díle a pak už pouze čekáte na to, až bude stavba dokončena a předána.

Pokud se pustíte do stavby střechy svépomocí, počítejte s tím, že vám tu bude trvat celkem dlouho, zabere to spoustu času. Pakliže se ale obrátíte na nějakou zkušenou firmu, která zajistí stavbu střechy na klíč, můžete ji mít hotovou mnohem rychleji, přičemž ze svého volného času ztratíte opravdu jen minimum.

Střecha na klíč má dlouhou záruční lhůtu

Navíc budete mít jistotu, že nová střecha u vašeho domu bude skutečně kvalitní a odolná.

Na střechy na klíč se samozřejmě vztahují mnohaleté záruky, takže v případě, že se objeví nějaké nedostatky, firma je ihned odstraní. I to je jedna z výhod, kterou přináší realizace střechy na klíč.

Co říci závěrem? Stavba střechy svépomocí se už v dnešní době zkrátka nevyplatí, a to z výše uvedených i mnoha dalších důvodů. Doporučuji raději kontaktovat stavební firmu, která vám udělá novou střechu kvalitně a rychle.

Jako tip vám nabízím možnost realizace střechy od firmy Novák – Střechy na klíč. Tato firma má dobré reference a bohaté zkušenosti s výstavbou střech, a to i těch s atypickými parametry.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1371x] [5. únor 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie