Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Střešní tašky na váš dům

21. leden 2011

Střešní tašky na váš dům

Sháníte kvalitní střešní krytinu na váš dům? Záleží vám na kvalitě, trvanlivosti, ale i designu a eleganci vaší střechy? Pokud ano, určitě navštivte web společnosti Mediterran, kde najdete tašky přesně pro vás.

Reklama

Bohatá nabídka střešní krytiny

Nabídka střešní krytiny Mediterran se dělí do několika designových řad, Standard, Rundo, Rundo Evo, Danubia, Danubia Evo, Coppo a Zenit. Všechny střešní tašky jsou vyrobeny z vysokopevnostního betonu z kontinuálně kontrolovaného materiálu za přesného dodržování výrobních postupů. Krytina je probarvována už ve fázi míchání základního materiálu, čímž se zajistí stálobarevnost střechy.

Dále se upraví nanesením několika ochranných vrstev, čímž se stane vodotěsnou a tak ji nepoškodí cykly mrznutí a tání. Výrobce proto nabízí třicetiletou záruku na vodotěsnost, mrazuvzdornost a přesnost rozměrů, kvalita střešní krytiny odpovídá normě STN EN 490.

Jednotlivé typy střešní krytiny

Základ nabídky tvoří střešní krytina Standard, kterou je možno zakoupit v barvách červené, hnědé a Vlčanka (skořicová). Vzhledově podobná je řada Danubia nabízená v odstínech cihlově červená, višňově červená, antracit a hnědá, od ní odvozená řada Danubia Evo se liší lesklou povrchovou úpravou.

Řada Rundo představuje plochou elegantní střešní krytinu v barvách cihlově červená, antická červená a višňově červená, střešní tašky Rundo Evo v lesklých barvách cihlově červená, višňově červená a hnědá.

Další designovou řadu tvoří krytina Coppo inspirující se klasickými středomořskými střechami v matných barvách terracotta a antická červená a Venezia, Ferrara a Modena s lesklým povrchem a posypem.

Na vrcholu nabídky stojí střešní krytina Zenit, která spojuje tradici a nejvyšší kvalitu s moderním obdélníkovým designem, podtrhne charakter vašeho domu a vyzdvihne jeho architektonickou hodnotu. Mediterran ji nabízí v klasické cihlově červené, antické červené, temném odstínu carbon a také s texturou břidlice.

Na webu společnosti najdete všechny technické dokumenty pro stavitele, popis výroby i síť distributorů, samozřejmostí je kompletní ceník střešní krytiny.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2430x] [21. leden 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie