Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Teplo za méně peněz

12. září 2012

Teplo za méně peněz

Vytápět dům nebo byt s úsporami až 50 procent oproti jiným možnostem topení? S přímotopy Thermotec je to možné. Německá firma Thermotec se řadí mez špičkové výrobce vysoce spolehlivých a především úsporných řešení vytápění, která jsou založena na technologii AeroFlow.

Reklama

Přímotopy Thermotec sestávají z akumulačních desek uvnitř topného tělesa a krytu topení, který je speciálně tvarován a vybaven žebry a průduchy, kterými teplý vzduch efektivně proudí do okolního prostředí. Akumulační desky uvnitř přímotopu

tvoří speciální jádro, kterému stačí dvacet minut přísunu elektrické energie k nahřátí a nastřádání dostatku tepla, aby zvládlo hřát ještě další půl hodinu poté, co topení vypnete. To zaručuje výraznou úsporu energie v porovnání s běžnými plechovými radiátory, které okamžitě po vypnutí zchladnou.

K přímotopům značky Thermotec si lze vybrat dle přání termostaty, a to buď programovatelné digitální, prostorové nebo zabudované mechanické. Nabízeny jsou také centrální řídicí jednotky, které s přímotopy komunikují bezdrátově. Díky možnosti přesnému programování teploty v různých místnostech a také na delší časové úseky se dá dosáhnout další úspory energie za nepotřebné vytápění například v době dovolené, nebo když jste v práci. Lahůdkou jsou pak GSM moduly, s nimiž se dá teplota regulovat prostřednictvím mobilního telefonu nebo vzdáleného počítače.

Budete-li mít o přímotopy, topná tělesa nebo koupelnové vytápění zájem, jsou u nás k zakoupení v eshopu www.topeni.cz, který je distributorem produktů Thermotec v naší republice. K přímotopům i dalším produktům této značky se váže záruka 30 let na funkčnost a dále také záruka na nulové náklady na údržbu po celou dobu životnosti produktů.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: batko] [Zobrazeno 1679x] [12. září 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie