Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Úžasné sprchové kouty

17. říjen 2011

Úžasné sprchové kouty

Pokud uvažujete o rekonstrukci své koupelny a přemýšlíte o tom, jaký by se vám do ní hodil sprchový kout, potom je tu pro vás jeden vynikající typ. Podívejte se na webové stránky společnosti Sklomat a vyberte z opravdu profesionální nabídky. Najdete zde několik druhů sprchových koutů. Potřebujete atypický sprchový kout? Žádný problém. Podívejte se na tyto vynikající webové stránky a vyberte si z jejich nabídky. Vyzkoušejte bezrámové skleněné sprchovací kouty.

Reklama

Každý sprchový kout , který zde najdete, je rozdělený na kouty na podlahu nebo na vaničku. Záleží čistě jen na vás, jakou představu a možnosti máte. Podívejte se na velký výběr ornamentních skel, které je osmi milimetrové kalené neboli tepelně tvrzené. Všechna nabízená skla splňují bezpečnostní normy. Každé sklo je opatřeno speciálním nátěrem. Ten je určený proti usazování vodního kamene.

Jak již bylo zmíněno, sprchové kouty se dají postavit přímo na zem anebo na vaničku. Společnost Sklomat vám vyrobí jakýkoli sprchový kout a to přesně na míru vždy podle přání zákazníka. Je jen na vás, jaké míry si zvolíte a jaký typ. Odborníci z této společnosti vám vyjdou naprosto ve všem vstříc. Potřebujete poradit, jestli by zrovna vámi navržený sprchový kout byl realizovatelný právě ve vaší koupelně?

No prosím, zkontaktujte tyto odborníky. Nechte si poradit, jaké řešení je pro vás to nejlepší. Nechte si vyrobit přesně takový, který bude pro vaše prostory ten nejideálnější. Vždyť každý sprchový kout musí sloužit bezchybně několik let. Dejte stop padajícím kachlíkům a to tak, že si pořídíte skleněný sprchový kout. Udělejte si ve vaší koupelně oázu klidu a relaxace. A až budete mít svůj vysněný sprchový kout hotový, pořiďte si do něho klidně pro lepší relaxaci třeba stoličku, masážní trysky a spoustu dalších vynikajících doplňků. Napřed si ale musíte vybrat vhodný typ sprchového koutu na webových stránkách společnosti Sklomat.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: admin] [Zobrazeno 2048x] [17. říjen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie