Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi: Praktický a elegantní nábytek do moderní domácnosti

5. červen 2015

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi: Praktický a elegantní nábytek do moderní domácnosti

Bytoví designéři a výrobci stále častěji při návrzích interiérů domácností doporučují využívat vestavěné skříně. Tento druh nábytku je totiž mimořádně praktický a zároveň i elegantní. Přináší celou řadu výhod.

Reklama

Vestavěné skříně najdou uplatnění prakticky v jakékoliv místnosti vaší domácnosti. Hodí se nejen do šatny, ale i třeba do ložnice, kuchyně či předsíně. Stačí jejich rozměry a tvary uzpůsobit danému prostoru a zvolit také vhodné vnitřní členění dle toho, jaké věci do nich budete dávat.

Jsou vhodné i do atypických místností

Velkou výhodou vestavěné skříně je variabilita. Díky tomu, že se maximálně využívá prostor u zdi až ke stropům, vejde se bez problémů i do místností atypických rozměrů. Například v podkrovním bytě, kde jsou šikmé stěny, je použití klasické volně stojící skříně zcela nevhodné, neboť se nedá přisunout až ke stěně a zabírá pak příliš mnoho užitného prostoru. Vestavěné skříně tak vlastně opticky nezmenšují místnosti. Při stejně velkém úložném prostoru bude i malý pokoj působit útulně a najdete v něm dostatek místa pro další nábytek, aniž by to výrazně snížili manévrovací volný prostor pro pohyb.

Posuvné dveře zvýrazní přednosti vestavěných skříní

Nejlepším řešením jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře ještě více přispějí k optickému zvětšení místnosti. Není totiž nutné nechávat tolik volného místa před skříní, abyste se do ní mohli dostat. Posuvné dveře jsou oproti běžným křídlovým i praktičtější. Snadno se otevírají, nejsou hlučné a déle vydrží. Na jejich otevření potřebujete mnohem méně síly. I z toho důvodu jsou vhodné třeba do dětských pokojů.

Pokud si chcete objednat kvalitní nábytek do domácnosti, snažte se vždy oslovit firmu, která spolupracuje se zkušenými bytovými designéry. Ti do prostoru dokážou umně zakomponovat nejen vestavěné skříně, ale i další druhy moderního nábytku tak, aby interiéry působily příjemně a vzdušně.

Foto: jninterier.cz

-gia-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1155x] [5. červen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie