Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vtipné a důmyslné rekonstrukce domů

14. duben 2011

Vtipné a důmyslné rekonstrukce domů

V současné době se buď mladí lidé rozhodují mezi stavbou nového domu, anebo mezi rekonstrukcí domu staršího. Záleží hlavně na samotném umístění této stavby a také na finančních prostředcích investorů. Společnost, která takovéto rekonstrukce provádí, by zcela určitě měla s tímto typem přestaveb mít zkušenosti.

Reklama

Pokud bychom měli jít po jednotlivých typech rekonstrukcí, tak pravděpodobně nejčastější rekonstrukcí je určitě zvětšení interiéru. To povětšinou probíhá tak, že se bourají určité příčky a zvětšují se konkrétní místnosti v určitém interiéru. Rekonstrukce domů tímto způsobem je velmi oblíbená zejména u starších párů, kterým již, jak se říká, ulétly děti z hnízda. Tito lidé chtějí mít ve svém domě mnohem větší prostory, které by mohli využívat při svém každodenním životě. Hodně oblíbené jsou také půdní vestavby. Ty se realizují naopak v případě, že potřebujeme v konkrétním domě více místností.

Velmi dobré jsou na půdě právě zejména dětské pokoje. Jsou to právě děti, které zejména v útlém věku nepotřebují až tolik prostoru, takže pro ně není problém v některém pokoji na půdě bydlet. Půdní vestavby je třeba udělat velmi obezřetně, jelikož slunce na půdě pálí mnohem více je zde mnohem větší teplo.

Z dalších typů rekonstrukcí je hodně časté také zateplování budov. Když potřebujete ušetřit na topení, tak je právě zateplení naprosto ideální volbou. Díky kvalitnímu zateplení je možné ušetřit za rok klidně i několik tisíc korun. Investice do kvalitně provedeného zateplení se v tomto případě zcela určitě vyplatí. Zateplení je možné provést jak prostřednictvím polystyrénu, tak i díky vatě. Záleží jen na tom, jaké jsou finanční prostředky majitele konkrétního domu, který se momentálně rozhodne rekonstruovat.


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2816x] [14. duben 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie