Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vyberte si novostavby v Praze

1. duben 2011

Vyberte si novostavby v Praze

V Praze vzniklo v posledních letech mnoho kvalitních developerských projektů. Mnohé nové domy stojí na skvělých místech pro bydlení, v blízkosti parků, škol nebo metra. Další jsou architektonicky zajímavě řešené, vznikly přestavbou továren na lofty nebo je navrhli renomovaní architekti.

Reklama

Vlastní bydlení v Praze

Vhodným místem pro investice je pro novostavby Praha, kvůli stálému zájmu o pronájem i koupi bytu. Ve chvíli, kdy sháníme bydlení, novostavba je zárukou kvality bydlení a moderního konceptu. Ceny potom odpovídají kvalitě a poptávce. Pokud jsme méně limitováni financemi, můžeme vybírat ze skutečných architektonických klenotů, ve kterých je radost bydlet. Mezi takové patří například projekt Na Lhotách, skládající se ze 153 funkcionalistických rodinných domů, v blízkosti kunratického lesa a s výbornou dopravní dostupností centra.

Vyzkoušejte výhodnou investici

Dobrým nápadem je také koupě bytu jako investice. Prakticky nehrozí, že by ztratil hodnotu, pokud vyberete byt v novostavbě v atraktivní lokalitě, naopak se jeho cena bude téměř jistě postupně výrazně zvyšovat. Navíc můžete průběžně vydělávat na jeho pronájmu, kterým můžete například částečně platit hypotéku a poplatky spojené s vlastnictvím bytu. Snazší je pronajímat menší byt, protože je o ně kvůli nižšímu nájmu mnohem větší zájem, navíc při cenách přibližně od 1,6 milionu Kč je tato investice poměrně dostupná.

Pokud vás zajímají nové domy, obraťte se na společnost Lexxus a.s. s dlouholetými zkušenosti a širokým portfoliem nemovitostí v Praze. Navíc vám pomohou s financováním, můžete si prohlédnout vzorové byty a nabízí i další služby. Pokud se rozhodnete pro pronájem novostavby, Praha nabízí nejlepší podmínky v České republice.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1681x] [1. duben 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie