Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vybíráme matrace na chatu a na chalupu

27. říjen 2012

Vybíráme matrace na chatu a na chalupu

Hodně lidí vlastní chalupu nebo chatu, na kterou pravidelně odjíždějí si odpočinout od všedního městského shonu. Na chalupě sice nemají tak velké pohodlí, avšak pobyt zde má svá kouzla. Ani na chalupě bychom neměli zapomínat na své zdraví. Mnohdy máme pocit, že nám neuškodí, pokud v chalupě máme starou, rozvrzanou postel, v niž jsou matrace už z doby, kdy zde bydleli naši prarodiče. I několikadenní spaní v nekvalitní posteli, kde bude nedostatečně kvalitní matrace, nám však může zadělat na velké zdravotní problémy. I na chatu si tak určitě pořiďme dobré zdravotní matrace, které nám poskytnou komfort a pohodlí během odpočinku a spánku.

Reklama

Volbu matrace na chatu rozhodně nepodceňujme

Volba matrace na chatu by se měla ideálně řídit podle stejných kritérií jako v momentě, kdy provádíme nákup matrací do svého stálého sídla. Ano, jednou či dvakrát do měsíce se jistě dá přespat na staré a nevyhovující matraci, jenže i tak zbytečně riskujeme své zdraví. Pakliže na chatu či chalupu jezdíme pravidelněji, pak je spánek na nekvalitní matraci nejen nevyhovující, ale také značně nepříjemný. Není nad to, když si jdeme večer lehnout a můžeme se svalit na matraci, která našemu tělu bude skutečnou oporou. Není nutné používat zrovna nějaké extrémně tvrdé matrace, důležité je, aby materiál, z něhož je matrace vyrobena, byl dostatečně elastický a byl schopen se přizpůsobit tělu a jeho poloze. Pakliže už z dřívějška trpíme nějakými problémy se zády či páteří, je na místě vážně uvažovat o pořízení speciální zdravotní matrace, která je k lidskému tělu během spánku maximálně ohleduplná.

Zdravotní matrace Tropico se hodí domů i na chalupu

Nákup matrací na chatu a chalupu lze provést například u společnosti Tropico. Zdravotní matrace Tropico dnes patří k tomu nejlepšímu, co lze na tuzemském trhu zakoupit. Jde o produkty, které jsou vyráběny ze špičkových materiálů. Díky tomu jsou matrace vhodné pro denní používání. Ani na chatě, kde trávíme jen několik dní v měsíci, nám ale jejich přítomnost v posteli rozhodně neuškodí, ba právě naopak.

Foto: matracetropico.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1505x] [27. říjen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie