Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vybíráme osvětlení do moderní koupelny

19. červenec 2018

Vybíráme osvětlení do moderní koupelny

Zejména mladí lidé touží po moderně zařízené koupelně, proto se neustále snaží o to, aby koupelna skutečně moderní byla. I když si mnozí lidé myslí, že moderně zařízená koupelna je také velice nákladná, není to tak. Šikovní majitelé koupelny si svou koupelnu dokážou zařídit i za pakatel, pokud mají moderní základ. Takovým základem je samozřejmě nejen podlaha, ale především osvětlení, bez kterého by koupelna nebyla koupelnou. Otázkou je, jaké osvětlení  do moderní koupelny patří?

Reklama

Pokud budete pátrat po moderním osvětlení, možná vás zaskočí, jak velké množství moderního osvětlení se na trhu nachází. Už to dávno není jen o retro svítidlech, která se mimochodem opět vrátila do módy v plné své síle. Nabídka je skutečně široká a jen málokdo si vybere napoprvé.

Abyste nestáhli po osvětlení, které je spíše nevkusné než vkusné, poradíme vám.

S bodovými světly nikdy nešlápnete vedle

Moderně zařízená koupelna je taková, která vypadá krásně na první pohled. Světel si však nemusí návštěvník koupelny všimnout, stačí když bude oslněn jejich jasem a září a také jiným vybavením koupelny, do něhož spadá vana, umyvadlo či toaleta se sprchou.

Pokud přesně po takové koupelně toužíte, pokud toužíte po koupelně, která zaujme svým nábytkem a vybavením, případně září, kterou budou světla vydávat, zvolte bodová svítidla, což je osvětlení řadící se k nestárnoucí klasice, která nikdy člověka neomrzí.

Sádrová svítidla jako novinka na trhu

Jestli je vaše koupelna zařízena do čistých tónů barev, doporučujeme zvolit sádrová svítidla, která jsou jistou novinkou na trhu. Jsou krásná, nástěnná či vestavěná, stačí si jenom zvolit, jakému světlu dáte přednost.

Sádrová světla  se řadí k vysoce moderním svítidlům, která jsou sice na první pohled jednoduchá, ale vždy stoprocentně zaujmou každého hosta moderní koupelny.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 299x] [19. červenec 2018]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie