Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Výhody montovaných dřevostaveb

4. listopad 2014

Výhody montovaných dřevostaveb

Najít perfektní bydlení pro sebe a svou rodinu je někdy těžké. Mnohdy vám také nezbyde nic jiného, než začít uvažovat o stavbě vlastního domu. Možná si říkáte, že je stavba domu zbytečně nákladná a zadluží vás tak až do důchodu. A co kdybychom vám řekli, že si můžete postavit svůj dům snů za cenu větší bytu?

Reklama

Ano, nový dům můžete mít už za dva miliony koruny. Opravdu si neděláme legraci. Řeč je o montovaných dřevostavbách. Jejich cena však rozhodně není jedinou velkou výhodou, které tento typ bydlení svým majitelům nabízí. Jestli se chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení těchto řádků.

Jako první bychom si však měli říci, co to vlastně dřevostavba je. Montované dřevostavby mají základní nosnou konstrukci ze dřeva, nebo jiného materiálu na bázi dřeva.

Dřevo je ekologický materiál a zastánci životního prostředí tak mohou být úplně klidní. Kromě opravdu nízké pořizovací ceny dřevostaveb patří mezi další výhody také rychlost celkové výstavby. Během pár měsíců můžete bydlet v novém.

Montované dřevostavby mají také ekologický provoz a vy tak každý měsíc ušetříte tisíce korun na energiích. Dřevostaveb se skutečně bát nemusíte – jsou stavěny z kvalitního dřeva a dalších materiálů. V jiných částech Evropy jsou dřevostavby mnohem rozšířenější než u nás a lidem se v nich žije prostě skvěle. Postavte si i vy nové bydlení, které bude splňovat všechny vaše představy.
Nemáte o velkosti a dalších dispozicích domu zatím jasnou představu? Společnost Stavex pro vás připravila nabídku typizovaných montovaných dřevostaveb, které jsou uzpůsobeny pro pohodlné bydlení.

Samozřejmě může být návrh domu přizpůsoben také vašim přáním a požadavkům. Typy dřevostaveb od společnosti Stavex najdete na internetové adrese www.stavex.cz. Prohlédnout si zde můžete také fotografie již realizovaných staveb rodinných domů na klíč. Společnost Stavex si zakládá na profesionálním přístupu ke svým zákazníkům a tak si můžete být jisti, že vám ve všem vyjde vstříc a bude dodržovat všechny dané termíny.

Foto: stavex.cz

Komerční sdělení

-pok-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1768x] [4. listopad 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie