Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Výstavba bytu dle vašich představ

17. duben 2012

Výstavba bytu dle vašich představ

Právě jste si prohlédli další díl oblíbeného pořadu o bytovém designu a moderním bydlení a přemýšlíte, co byste mohli ve svém hnízdě zlepšit? Věřte, že u každého je co zlepšovat. Díky již zmíněným televizním pořadům, ale i dalším médiím jakými jsou internet či odborné časopisy, si můžete dopředu promyslet, čím je vhodné oživit právě váš dům.

Reklama

Pro ty, kteří mají ve svém bytě zvlášť kuchyni a zvlášť obývací pokoj, je vřele doporučeno obě místnosti propojit a získat tak otevřený prostor. Takto vytvořená velká místnost je jakýmsi pojítkem celé rodiny. Zde budete mít pocit, že jste neustále spolu. Jen si to představte, maminka v krásné kuchyňské lince připravuje rodinnou večeři, děti si na barovém pultu hrají „člověče nezlob se“ a tatínek sleduje oblíbený sport. Každý dělá něco jiného, ale jsou všichni spolu, díky jedinečně sjednocenému prostoru.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1306x] [17. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie