Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Využijte na plastové bazény akce: Díky ní vás nový bazén vyjde o mnoho levněji

24. leden 2016

Využijte na plastové bazény akce: Díky ní vás nový bazén vyjde o mnoho levněji

Venku sice panují tuhé mrazy, to vám ale nebrání přemýšlet o tom, že si pořídíte nový venkovní bazén. Právě v této době totiž probíhají na plastové bazény akce, díky nimž si vlastní bazén pořídíte o poznání levněji nežli dřív.

Reklama

Zima přináší velké slevy při prodeji bazénů

Zima je ideálním obdobím, kdy se se podívat, jaký mají bazény do země ceník. Možná to zní pro někoho z vás až morbidně, kupovat bazén v době, kdy venku mrzne. Jenže to je právě nejlepší čas. Obchodníci totiž poskytují výrazné slevy, neboť si chtějí zachovat tržby. Ceny díky tomu mohou klesat klidně i o desítky procent.

Prodej bazénů v zimě právě díky slevovým akcím nestagnuje. A vy jako zákazníci toho můžete využít a pořídit si některý z nich za cenu, na kterou během letní sezony nemáte šanci narazit.

Už za pár desítky tisíc se dá momentálně pořídit perfektní plastový bazén do země, který poslouží nejen k osvěžení, ale i k regulérnímu plavání. Nepůjde o žádný bazének pro děcka, ale plnohodnotný model s patřičnými rozměry.

Kde pořídíte kvalitní plastové bazény do země?

Za dobrou cenu se dají zakoupit plastové bazény do země v internetovém obchodě Plastovebazeny.eu. Tato společnost se specializuje na výrobu a prodej bazénů již dlouhá léta. V nabídce má celou řadu tvarů, od klasických obdélníkových až po stále oblíbenější kruhové bazény. Všechny mají jedno společné – jejich konstrukci tvoří polypropylenové desky. Jde o vysoce kvalitní druhy plastu, který bez problémů snáší i extrémní teploty.

Venkovní bazén se dá využívat celoročně

Plastový bazén se vyplatí pořídit na zahradu v zimě i proto, že se dá využívat po celý rok. Stačí jen vyřešit ohřívání vody a zastřešení. Ve zmíněném obchodě najdete veškeré potřebné příslušenství, díky němuž se budete moci koupat ve vlastním bazénu i ve chvíli, kdy venku nebude zrovna třicetistupňové vedro.

-fil-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1083x] [24. leden 2016]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie