Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Zahradní doplňky je třeba koupit kvalitní

4. červen 2012

Zahradní doplňky je třeba koupit kvalitní

Léto strávené na vlastní zahradě se nemusí nést pouze v duchu dřiny a lopoty na záhoncích, ale třeba také v podobě příjemného odpočinku. K tomu je nutné skvělé prostředí, jež takovýto odpočinek může poskytovat. Pokusme se tedy zmapovat základní záležitosti, které by na žádné zahradě neměly chybět.

Reklama

Začít bychom mohli třeba tím, že se soustředíme na zahradní nábytek. Ten se vyznačuje v dnešních dnech zejména tím, že lze vybrat tvary, které v minulosti k dostání prakticky vůbec nebyly. Zahradní nábytek současnosti, to je možnost skvělého výběru jak mezi materiály, tak mezi různými desénovými variantami. Soustředíme-li se nejprve na samotné materiály, tak zjistíme, že ještě pořád vládne dřevo. Je třeba říct, že mnohé dřevěné židle a stoly vypadají velmi dobře. Vybrat si přitom lze jak z cizokrajných druhů dřeva, tak i z klasických druhů dřeva, které se nacházejí v tuzemsku.

Hodně oblíbený je například buk. Když se podíváme na cizokrajné dřeviny, tak z nich převládá třeba teak. Velkou výhodou zahradního nábytku z cizokrajných druhů dřeva je to, že se jedná o prakticky skoro bezúdržbový nábytek. Součástí zahradního nábytku mohou být také třeba i dřevěné zahradní houpačky . Děti jejich služby jistě ocení. Když bychom se měli zmínit ještě o nějakém dalším typu zahradního nábytku, tak není od věci volit třeba ratan anebo plast.

Mezi velmi oblíbené zahradní doplňky se řadí mimo jiné také zahradní stany . Ty si lidé pořizují jednak jako skvělou ochranu proti dešti a jednak také jako přistínění. Na některých zahradách nebývají žádné stromy, a proto není jistě špatné koupit právě nějaký zahradní stan. Do stanů není nutné často ani investovat nějaké horentní sumy, ale je možné také klidně koupit obyčejné levnější party stany. Uspořádat v nich pak nějakou slavnost je již jakousi samozřejmostí a vrcholem zahradní sezony a pohody.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1470x] [4. červen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie