Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Zahradní solární osvětlení temné večery prozáří

4. červen 2015

Zahradní solární osvětlení temné večery prozáří

Nejen pro večerní posezení s přáteli, pro romantickou schůzku či čas vánoční je vhodným doplňkem okolí vašeho domu zahradní led osvětlení. Posvítí vám na cestu, když se v pozdních nočních hodinách vracíte unavení do náruče domova, zútulní tmavá zákoutí, zpříjemní dlouhé večery, udělá dojem na sousedy i kolemjdoucí, a to vše aniž by zatěžovalo životní prostředí či vaši peněženku vysokými finančními náklady za spotřebu elektrické energie.

Reklama

Jak funguje zahradní solární osvětlení

Solární zahradní světla fungují díky zabudovanému solárnímu panelu1, který v průběhu dne přeměňuje sluneční záření na energii, kterou nabíjí baterie. Nepotřebují tak elektrické kabely, které hyzdí okolí, lze je snadno přemisťovat a poskytují intenzivní osvětlení po mnoho hodin. Součástí je i světelný senzor, který zaručí, že se zahradní solární osvětlení rozzáří vždy po setmění, některá solární zahradní světla jsou však vybavena i senzorem pohybovým, díky kterému se rozsvítí jen tehdy, zaznamenají-li pohyb v okolí.

Solární dekorace na zahradu

Zahradní solární osvětlení na zahradu však nemusí plnit jen praktickou funkci orientační, ale v podobě solární dekorace i ozdobnou. Vždyť je a vždycky bylo českou tradicí zdobit si své zahrádky dekorativními figurkami trpaslíků, zvířátek atp. Solární dekorace mohou plnit i tuto funkci, avšak mnohem působivěji a také kouzelněji. A nemusíte se přitom upínat jen k těmto tradičním ozdobám, které mnozí považují za kýčovité, solární dekorace na zahradu se vyrábějí i v decentnějších podobách, které budou slušet kterékoliv moderní zahradě.

Originální solární dekorace vydrží po mnoho let

Solární dekorace se vyrábějí s ohledem na potřebu odolávat vlivům okolního prostředí i počasí, proto mívají dlouhou životnost a jejich údržba je snadná a časově nenáročná. Toužíte po tom, aby se vaše zahrada stala originální a nejlépe přímo oslnivou? Exkluzivní solární světelné řetězy či solární dekorace vám toto přání snadno vyplní.

1https://cs.wikipedia.org/wiki/Sol%C3%A1rn%C3%AD_panel


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 3712x] [4. červen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie