Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Základové desky jako součást staveb

5. duben 2011

Základové desky jako součást staveb

Bydlení je radost i starost. V panelákovém bytě vám nad hlavou dupou sousedi, pod vámi si pouštějí nahlas domácí kino a vedle vás brnkají na piano a pokaždé se spletou přesně ve stejném místě. V rodinném domku tohle naštěstí nehrozí, zato je zde mnohem více starostí s údržbou. A co teprve, když se rodinný domek postavit teprve chystáte.

Reklama

Domy potřebují pořádný základ

Ke stavbě rodinného domu neodmyslitelně patří pořádné základy. Ty dokážou na mnoho let zachránit budovu od nejrůznějších pohrom, které by mohly nastat, kdyby základy nebyly kvalitní.

Podíváme-li se na staré roubenky bez pořádných základů, je nám jasné proč. Stěny začnou ujíždět a budova se pomalu, ale jistě rozjíždí do stran, zhoršuje se statika i celková bezpečnost stavby. Proto je vhodné najmout si na stavbu už od základové desky profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti se stavbou.

Plány podle vašich představ

Společnost Hotové domy poskytuje řešení všech vašich plánů a požadavků. Jsou to specialisté na základové desky a na spodní stavby. Od bezplatného vypracování individuální cenové nabídky, přes konzultace až po finální realizaci stavby. Potěší zejména zaručená kvalita výsledného produktu, rychlost a komplexnost řešení, a to za velmi přijatelné ceny.

Společnost patří k jedničkám na českém trhu, co se týče zakládání staveb a zákazníky potěší i fakt, že na stavbách jsou využívány ekologické materiály. Samozřejmostí je ochrana stavby proti radonu.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1645x] [5. duben 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie