Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Zbavte se nepříjemného kouře

25. leden 2010

Zbavte se nepříjemného kouře

Velice často si přejeme, aby naše domácnost byla příjemnou, kam by se vždy rádi vraceli naši známí na návštěvu. Mnohdy se tento sen vyplní, neboť si můžeme vytvořit útulné bydlení přesně podle představ, které máme. Není proto v žádném případě důvod k tomu, abychom si všechno kolem sebe ničili. Zvláště pak cigaretovým zápachem, který nemusí snést nikdo v našem okolí. Cigarety a vše s nimi spojený prostě a jednoduše do žádného typu domácnosti nepatří a měli bychom si hledět toho, abychom takového pravidla dostatečně využívali.

Reklama

S elektronickou cigaretou nezamoříte okolí

Co ale dělat v tom případě, kdy majitel bytu není schopen s kouřením přestat? Ačkoliv se domníváme, že je tento problém nepřekonatelný, opak je pravdou. Vždy existuje možnost, jak se postavit tomuto zlozvyku. Nese jméno elektronická cigareta a je vynikající možností, jak dát klasickým cigaretám vale. Kuřáci se nemusejí vzdát cigaret, ale na druhou stranu nebudou již svému okolí příliš škodit. Společně s e-cigaretou totiž dostanete patrony, které obsahují nikotin. Nadechnutím jej do sebe dostanete a můžete klidně inhalovat takové dávky, na které jste zvyklí. Společně s tím se však uvolní i vonné esence, které nezamořují byt klasickou vůní tabáku.

Udělejte něco pro své zdraví

Nejlepší však nakonec. Taková cigareta totiž nestojí tolik, co ty klasické. Možná se vám to bude zdát nemožné, ale elektronická cigareta je dotovaná a tak si ji pořídíte pouze za 490 Kč. Výrobce na ni tedy uvalil stejné podmínky, jaké známe kupříkladu od prodejců mobilních telefonů, kteří dotují své telefony. Ušetříte tak nemalé peníze a ještě k tomu nebudete zamořovat své okolí. Budete platit pouze za nikotinové náplně. Konečně tak uděláte něco pro své zdraví.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1835x] [25. leden 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie