Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Bungalov nebo patrový dům

16. červenec 2011

Bungalov nebo patrový dům

Tento článek je určen pro ty, kteří by si rádi postavili svůj vlastní dům, ale ještě stále se nerozhodli pro určitý typ rodinného domu. Všichni by měli vědět, že na našem trhu již několik let staví perfektní montované domy profesionální firma Haas Fertigbau. V jejich pestrém nabídkovém katalogu, do nějž má možnost nahlédnout každý, si stoprocentně vybere i ten největší váhající budoucí majitel těchto bezesporu perfektních domů.

Reklama

Montované dřevostavby totiž skýtají spoustu výhod. Na výběr je několik možností typů domů, které jsou vyčleněny ze dvou základních typů. Jedná se o jednopodlažní, velice moderní a v poslední době velmi preferovaný bungalov nebo patrový dům s přízemím a obytným podkrovím. Všechny domy se dají zrealizovat a přizpůsobit podle vašich požadavků a přání.

Tyto nízkoenergetické domy jsou opravdové skvosty a pořídit si je můžete za pevnou cenu, kterou firma garantuje. Dále nabízí možnost postavení dřevostavby na klíč nebo jen její hrubou stavbu, která tvoří základ každého domu. Reference na společnost Haas Fertigbau jsou jedinečné a každý se může směle svěřit do jejich rukou.

V případě jakýchkoli nejasností je dokonce možné po domluvě navštívit jejich vzorové domy, které jistě přesvědčí i toho nejzarytějšího odpůrce o správnosti své volby. Vždyť tyto dřevostavby musí nadchnout naprosto každého a to pro svoji nadčasovost a unikátnost. Ať si vyberte rodinný dům Basic Line La Grande či jakýkoliv jiný, vždy máte jistotu, že vaše volba byla správná.

Další nespornou výhodou každé montované dřevostavby je její rychlost postavení. Profesionálně proškolení odborníci vám váš vybraný dům postaví před vašima očima doslova za moment. Jako mávnutím kouzelného proutku vyroste váš dům, který si musíte zamilovat na první pohled. Nahlédněte proto do jejich katalogů a vyberte si svůj vysněný dům. Domluvte si informativní schůzku a prohlédněte si jejich krásné a praktické vzorové domy.


Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 4164x] [16. červenec 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie