Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Bydlení snů uprostřed Prahy

26. březen 2019

Bydlení snů uprostřed Prahy

V naší malé zemi byste jen těžko hledali člověka, který alespoň jednou nezatoužil spojit své životní cesty s hlavním městem, které představuje takový středobod kultury a společenského života. Ruch naší metropole opravdu láká, a proto se zejména mladí rozhodují pro stěhování. Nicméně pak s odstupem času přichází změna základních životních hodnot.

Reklama

Jak člověk stárne a začne přemýšlet nad založením rodiny, už pro něj život v rušných ulicích není tím pravým ořechovým. Pokud ale chcete bydlet uprostřed klidné lokality, kde si děti budou moci hrát venku, nemusíte se z Prahy stěhovat někam na vesnici. V posledních letech totiž v našem hlavním městě vzniká mnoho projektů, které si kladou za cíl propojit přírodu s životem ve městě. Jedním z nich jsou i Byty Na Vackově, které jsme se rozhodli představit podrobněji.

Co nabízí Byty Na Vackově?

Vackov je lokalita nacházející se v Horním Žižkově, který v následujících letech projde rozsáhlou revitalizací. Plán zní jasně – vybudovat obchodní čtvrť, která poskytne rezidentní bydlení mnoha rodinám i jednotlivcům. Bydlení v Praze na Žižkově by mělo být přínosné po všech stránkách. Lidé budou dostatečně vzdáleni shonu velkoměsta, ale také dostatečně blízko, aby jej mohli kdykoli zase navštívit.

Rodiny s dětmi jistě uvítají přítomnost přilehlého parku, kde budou moci chodit na dlouhé procházky. Efektivní spojení přírody a města skutečně láká. Klid a příroda ovšem nejsou jediné benefity, které nové byty Praha 3 přinášejí. V okolí se dále nachází veškerá občanská vybavenost, jíž k běžnému životu prostě všichni potřebujeme. Konkrétně se bavíme o:

  • školách a školkách
  • zastávkách MHD
  • sportovních areálech a obchodních centrech
  • ordinacích lékařů
  • restauracích, památkách a dalším

Ať nepropásnete svou šanci

Už teď je jasné, že o nové byty, které v Praze právě teď vyrůstají, bude enormní zájem. Pokud tedy i vy přemýšlíte nad poklidným životem v našem velkoměstě, určitě byste neměli váhat zjistit si také pár důležitých informací. Jinak by se totiž mohlo stát, že propásnete svou životní šanci.


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1017x] [26. březen 2019]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie