Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Čištění zahradního nábytku

9. září 2010

Čištění zahradního nábytku

V současné době je posezení na zahradě prakticky nezbytností! Vybírat je možné z obrovského množství různých kusů zahradního nábytku a také z rozličných druhů z pohledu použitého materiálu. Základním typem zahradního nábytku je bezesporu nábytek z plastu. Ten základní je většinou i nejlevnější, nicméně jeho kvalita a také design zrovna nenadchnou!

Reklama

Ideální zahradní nábytek

Plastový nábytek je výhodný z pohledu skladování, jelikož je hodně levný. I proto je lepší volbou zahradní nábytek ze dřeva! Vybírat je možné hned mezi několika druhy dřevěného nábytku v čele s rozličnými dřevinami jak domácími, tak i zahraničními a exotickými. Ideální volbou se jeví zejména masiv, koupit je ovšem možné i velmi kvalitní nábytek klasický, který není z masivu. Když si bude chtít člověk vybrat exotiku, tak sim může zvolit například teakový nábytek . Ten je skvělý zejména díky své pohodlné údržbě a majestátnímu vzhledu. Když se člověk podívá na teakové dřevo, tak zjistí, že svým vzhledem jistě naláká! Sezení na teakovém nábytku je velmi pohodlné a lze jej vybavit také různými poduškami a jinými přídavnými záležitostmi!

Snadná údržba teakového nábytku

Údržba nábytku z teaku je poměrně jednoduchá, za předpokladu, že se všechny skvrny odstraní ihned po tom, co vzniknou! Jde hlavně o různé nečistoty spojené s degustací rozličných potravin. Jestliže na zahradní nábytek z teaku nějakým způsobem člověk znečistí, je nutné setřít tyto nečistoty buď klasickým hadříkem, anebo hubkou na nádobí z opačné strany.

Skladujeme zahradní nábytek

Z hlediska uskladnění je teakový nábytek nenáročný! Záleží hlavně na uživateli, jak dlouhou jej chce mít a logicky tedy, jak se o něj bude starat! V zimě se tento typ zahradního nábytku nemusí nějak speciálně schovávat do tepla, jelikož vydrží klidně i v pergole. Bohatě postačí nějaké návleky, které zaručí, že se na něj nebude enormně prášit a pršet na něj či sněžit!


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2425x] [9. září 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie