Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětská hřiště Bluerabbit lákají svou jednoduchostí, kvalitou a cenou

3. červenec 2010

Dětská hřiště Bluerabbit lákají svou jednoduchostí, kvalitou a cenou

Každé dítě potřebuje prostor, na kterém by se mohlo realizovat. Když se člověk podívá na veřejná hřiště, tak zjistí, že jejich kvalita mnohdy neodpovídá standardu a že zde hrozí nejedno nepříjemné riziko. Jako příklad lze uvést třeba různá potulná zvířata, která často znečišťují povrch hřišť svými výkaly.

Reklama

Chraňte své děti

Mnohdy také na veřejných hřištích posedávají narkomani a lidé z okraje společnosti. Tyto a mnohé další důvody v podstatě nutí lidi do toho, aby si budovali svá vlastní dětská hřiště. Jestliže ovšem tito lidé nejsou až tolik manuálně zruční, je pro ně výroba takového hřiště v podstatě neřešitelným problémem!

Dětská hřiště u vás doma

Pro takovéto rodiče nabízejí ideální řešení dětská hřiště Bluerabbit. Ta se vyznačují hned několika výhodami. Na prvním místě je pochopitelně ta skutečnost, že si člověk dětské hřiště postaví velmi jednoduše jako stavebnici. Jednotlivé díly, které jsou zákazníkovi dovezeny až domů, do sebe naprosto neomylně zapadají a pokud je člověk alespoň trochu zručný a v minulosti si hrál se stavebnicemi, tak musí toto hřiště bez problémů zkompletovat. Dětská hřiště tohoto typu jsou vyrobena z vysoce kvalitního jehličnatého dřeva, které již není třeba dále upravovat, jelikož jeho povrch je tvořen vysokotlakou impregnací. Na dětská hřiště tohoto typu je možno také namontovat různé doplňky a další atrakce.

Oblíbená dětská hřiště

Základem většiny těchto hřišť je pochopitelně tolik oblíbená dětská houpačka, kterou si děti zamilují hned při prvním použití. Pro děti, které se budou chtít schovávat, bude k dispozici dětský domeček. Ten může sloužit také třeba jako úschovna hraček různého jiného náčiní. Hřiště se vyznačuje vysokou životností a také velkou variabilitou. Není problém si třeba objednat hřiště v určité barvě.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1700x] [3. červenec 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie