Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětská hřiště Hy Land

8. duben 2010

Dětská hřiště Hy Land

Nejen rodiče často uvažují o tom, jaké hřiště pro své ratolesti zvolit, aby se na něm děti cítily co nejlépe a aby zároveň vyhovovalo těm nejpřísnějším požadavkům z pohledu bezpečnosti. Velmi dobrým řešením jsou dětská hřiště Hy Land. Jedná se o dětská hřiště vysoké kvality, která jsou konstruována nejen pro soukromé účely, ale také do mateřských školek a v neposlední řadě i do základních škol, dětských družin a restaurací či obchodních center.

Reklama

Zcela bezpečné dětské hřiště

Každé dětské hřiště Hy Land je schopno splnit ta nejpřísnější kritéria, což je ostatně také doloženo několika certifikáty, z nichž nejznámější je ten získaný od zkušebny TÜV podle platné normy EN 1176. Každé z těchto dětských hřišť má také svůj vlastní technický list. Na tomto listu jsou postupně zaznamenávána veškerá data, která se týkají pravidelných technických prohlídek.

Vyberte si dětské hřiště na míru

Dětská hřiště Hy Land jsou charakteristická zejména velkou modularitou jednotlivých řešení. Jinými slovy, lze si vybrat z mnoha různých variací těchto hřišť. Vybírat si mohou zákazníci hřiště dle velikosti pozemku, na kterém jej chtějí postavit. Není problém ovšem vybírat také na základě komponentů, jimiž bude hřiště vybaveno.

Mezi těmito komponenty nechybí například tolik oblíbená skluzavka vyrobená z tvrzeného plastu. Děti se na ní mohou klouzat i v botách a zimním oblečení. Dalším velmi důležitým komponentem, který jen na většině těchto hřišť integrován se stalo dětské pískoviště. Jeho okraje jsou kryty dřevem zbroušeným tak, aby nemělo žádné hrany, ale aby zabraňovalo zbytečnému plýtvání pískem. Chybět na většině dětských hřišť Hy Land nesmí ani tolik oblíbené houpačky. Záleží pouze na tom, jaké z hřišť si zákazník vybere.

Součásti dětských hřišť

Z dalších součástí dětských hřišť Hy Land jmenujme například stříšky. Rozhodně se nestane, že děti půjdou na hřiště v deštivém počasí, nicméně slunce bývá v létě velmi silné a pokud se rozhodnou zůstat před sklouznutím v horní části hřiště, tak se určitě díky stříšce tolik nespálí.

Každé hřiště je z pohledu velikosti ušito na míru dětem dle jejich věku a požadavků.

Konstrukce hřiště se vyrábí ze dřeva jehličnatých stromů, které je naimpregnováno speciálním lakem. Z dalších doplňků a součástí hřišť nelze zapomenout na různé lezecké stěny a provazové doplňky. Děti si mohou užívat i různých dalších atrakcí v závislosti na velikosti hřiště. Větší hřiště vznikají propojením menších variant. Disponovat mohou klidně i pěti hracími věžemi.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2072x] [8. duben 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie