Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětské hřiště pro bezstarostné hry

7. duben 2011

Dětské hřiště pro bezstarostné hry

K dětství zcela neodmyslitelně patří dlouhé hry plné dětské fantazie. Abyste svým ratolestem umožnili rozvíjet jak právě fantazii, tak i tělesnou zdatnost a obratnost, jsou zde dětská hřiště Jungle Gym.

Reklama

Variabilita dětských hřišť

Dětské hřiště Jungle Gym je nabízeno v několika možných variantách, které se liší jak ve velikosti celkové stavby, ale také v použitých prvcích. U některého hřiště tak můžete najít například šplhací síť, u jiného šplhací stěnku, a podobně. Největší výhodou hřišť Jungle Gym je jejich neuvěřitelná variabilita. Navzdory tomu, že zakoupíte pouze jeden kus hřiště, si můžete snadno a rychle vytvořit prostor, jakému se ani městské dětské hřiště nevyrovná. A to díky snadno dokoupitelným kusům jako jsou právě šplhadla, skluzavky a podobné doplňky, všechny v hezkých, veselých barvách. Z dětského hřiště se tak rázem může stát opravdový hrad pro princezny nebo téměř profesionální tělocvična pro malé sportovce. V tom tkví další výhoda domácího hřiště, hraní na takovéto konstrukci vede děti k obratnosti, procvičuje šikovnost i svalstvo.

Dětská hřiště pro lepší hraní

Dětské hřiště Jungle Gym je vysoce kvalitní výrobek holandského výrobce, a má certifikáty bezpečnosti a kvality. Pokud se rozhodnete výrobek zakoupit, máte dvě možnosti, buďto si řezivo na stavbu hřiště zakoupit sami, nebo si řezivo objednat už předem připravené. Dřevěné trámy, ze kterých je hřiště zbudováno, jsou hladce opracovány a veškeré spojovací materiály jako hřebíky apod. jsou schovány pod bezpečnostními krytkami, tudíž dětským prstíkům nehrozí žádné nebezpečí.

Stavba je velice snadná, stačí postupovat dle návodu a za chvíli máte hotovo. A ta největší výhoda hřišť Jungle Gym? Sotva hřiště stojí, máte zaručeno, že vaši potomci se odtamtud jen tak nehnou. Tudíž si můžete v klidu vychutnat svůj odpolední šálek kávy.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2074x] [7. duben 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie